Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves csivava (lány)...

Másfél éves csivava (lány) kaphat Pick sertés párizsit, vagy csak a kutyakonzervet, ill. parizert?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy allergiás-e az embereknek készült parizerre? Valaki tud adni tanácsot? Köszi!

2014. ápr. 21. 21:22
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, amit mondasz, mert a Fressnapf-ban az eladó égre-földre dícsérte, még amikor másik kutyánk volt, és azt mondta, hogy a Dog Cow után következik közvetlenül. Mert a Dog Cow-t egy kicsit drágállottuk.
2014. ápr. 21. 22:01
 22/34 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, csak most olvastam, amit írtál. Egyáltalán nem sajnálom rá a pénzt, csak kicsit vártam, hátha megszereti.
2014. ápr. 21. 22:03
 23/34 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, mielőtt sértegetnél, rendszeresen adakozom a Miskolci Állatsegítő Menhelynek, mert annyira szeretem a kutyákat. Légyszíves ilyet ne mondj, hogy adjam oda a kutyát valakinek, csak azért, mert így etetem.
2014. ápr. 21. 22:06
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja szidni a tápot, hisz az eladó azért kap fizetést hogy eladja a terméket.
2014. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy érdemesebb netről rendelni. Nincs rajta a bolti áfa (így nincs csillagászati összege), olcsóbb és ha nagyobb kiszerelésben veszel akkor ingyen házhozszállítják.

Pl ez nagyon jó oldal erre a célra: [link]

Pl ha szimpi a brit: [link]

[link]

Itt 8.900 Ft feletti vásárlás esetén van ingyen házhozszállítás, de mondjuk összefogsz kutyás barátnővel, ismerőssel, rendeltek ketten és ingyen kiviszik, vagy veszel valamit még a kutyusnak hogy kijöjjön az összeg.


De innen is lehet rendelni, ezzel ugyan nincs tapasztalatom, de hallottam hogy nagy rendelés esetén szoktak adni ajándékot (játék, táptartó, jutalomfalat vagy valami) [link]

2014. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy, az eladó dicséri a tápot. Gondolom berendeltek, aztán senki nem viszi, mert egy hulladék. Így megpróbálják a nem hozzáértőkre rásózni.


Vegyél normális tápot, a konzervet, szalámit, felvágottakat, pedig felejtsd el. Azt a hulladékot meg vagy dobd ki, vagy add egy menhelynek.

2014. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, NEM azt mondta az a válaszoló, hogy a kutyád add oda a menhelyre, hanem a már meglévő tápot és egyebeket... :)


Én is adnék egy táp-ötletet, Miskolctól nem messze, Tiszaújvárosban, az Alvin-Vet állatorvosi rendelőben (facebook-oldala is van) elég jó áron lehet kapni az általam ismert egyik legjobb kutyatápot. Specific néven találod, amúgy ez is gyógytáp. Nagyon jól hasznosul, ami azt jelenti, hogy keveset kell adni belőle, élénk és energikus tőle a kutya, és keveset kakál, az is jól formált. Mellesleg szereti is. Csivava esetében nem nagy beruházás, és mivel kevés kell belőle, tényleg sokáig kitart.


Ettől nem lesz allergiás, viszont most csupa olyat kap enni, amitől később lehet, mert felhalmozódik az a sok méreganyag a csöpp kis testében, amit ezek tartalmaznak.

2014. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora kutyára drágának tartotok BÁRMILYEN tápot? Behalok...Ha még valami 50 kilós kutyád lenne, azt megértem....De olyan kutyád van, aminek egy marák egy nap kb.....
2014. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen,félreérthető voltam:a már megvett tápot add az egyesületnek,ne a kutyát :)

Én sem értem,hogy ekkora kutyánál még a Dog Chow is drága.Ha kiszámolod a napi etetési költséget,olcsóbbra jön ki a minőségi táppal,mint a sok szeméttel.

A Dog Chow sem egy minőségi táp egyébként.

2014. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy még nem hoztad meg a döntést, hogy váltasz-e tápot?

Konkrétan szarral eteted. Még akkor is, ha azt látod, hogy ízlik neki, mert tele van ízfokozóval.


Most, hogy már fel lettél világosítva KÖTELESSÉGED változtatni a kutyád etetésénm különben tényleg elgondolkodtató, hogy jó helyen van-e nálad.

2014. ápr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!