Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért van hogy sok kutyának...

Az miért van hogy sok kutyának csak addig vannak szabályok míg a gazdáját látja vagy tudja hogy a közelben van?

Figyelt kérdés
Amint úgy gondolja nem látja senki gondolkodás nélkül végrehajtja amit csak akar...ezekszerint tudja mit nem szabad mégis leszarja ha nem látják vagy azt hiszi hogy nem látják.
2014. ápr. 26. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes meglátás...
2014. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy a te kutyád mire képes hanem, az enyém....és direkt úgy írtam hogy "sok" kutya nem minden kutya nyilván...de érdekelne a egy válasz.
2014. ápr. 26. 10:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán félnek a büntetéstől, és ha nem látják őket (vagy ők azt hiszik, hogy nem) akkor kicsit szabadabban tevékenykednek.
2014. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha félnek a büntetéstől, akkor akkor is félniük kéne ha nincs ott épp az ember? Vagy talán tudnak gondolkodni vagy mi? Ezt nem értem.
2014. ápr. 26. 12:36
 5/13 anonim ***** válasza:

De ezt hogy lehet kideríteni?

pl.: az én kutyám nem mehet fel az ágyra, na most ha egyedül van lehet felmegy, nem tudom, de nem szed szét semmit nincs vele probléma, de hogy a fent említett szabályt betartja-e vagy sem azt nem tudom :D

2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem szinte biztos lehetsz benne hogy mikor nem vagy ott megcsinálja...mert akkor nincsenek szabályok, leszarja.
2014. ápr. 26. 13:09
 7/13 sippara ***** válasza:
Az enyémek akkor is betartják az alapszabályokat, amikor nem vagyok ott, viszont a kicsi kőkeményen bunkó, ha nem látom. Teljesen természetes viselkedés.
2014. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is csinál mindent, ha nem vagyok ott.Nem mehet fel a kanapéra, ennek ellenére felkommandózik az éjszaka közepén majd hajnalban visszamegy a helyére, nem mehet be a konyhába, ennek ellenére éjszaka belopózik és megnyalogatja a konyharuhát vagy elhord 1-2 flakont. Néha éjszaka belopózik a hálóba és megnyalja a talpam vagy a kezem, utána megy tovább. Egyrészt, mert unatkozik, másrészt mert kíváncsi.

Gondolj bele. Van egy főnököd, aki nem engedi, hogy belenézz egy aktába, amin mondjuk az van, hogy "a feleségem". Ő minden nap megnézi, mosolyog rajta, majd leteszi eléd, de te nem nézhetsz bele. Majd a főnök elmegy, ott hagyja előtted az aktát, te meg tudod, hogy soha nem fogja megtudni, ha belenézel. Mit csinálsz?

2014. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizalom kérdése is. De ha pl felmegy a kanapéra de nem teszi tönkre, akkor tényleg nincs gond. Egyébként lebuktatad már a kutyádat, vagy honnan vagy olyan biztos benne?
2014. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyám akkor sem csinál rosszat, ha alszok. Pedig kutatások bizonyították, hogy a kutyák tudják, hogy csukott szemmel nem lát az ember, és nem tudja mit csinál a kutya. Ha viszont nem vagyok ott, akkor ő is rosszalkodik néha. Pedig amikor ott vagyok akkor szinte tökéletes 100%-osan jó kutya, nem hogy megtanulta mit nem szabad csinálni, de alapból eszébe sem nagyon jut semmi olyat tenni amiről esetleg lenevelhetném, és idegesítően alázatos. Én arra jutottam, hogy nálunk ez azért van, mert

1, egyedül lakunk, és nincs aki figyeljen rá, ha én ott vagyok, tehát nem tudta megtanulni, hogy akkor sem szabad. Szerintem a nevelést nem azzal kapcsolata össze, hogy nem szabad csinálni, hanem hogy nem szabad amikor ott vagyok. Persze sokszor direkt rajtakaptam, de már nem lehet, rájött, hogy mikor nem lesem.

2, ilyenkor bezárom egy semleges helyre ahol esélye sincs rosszalkodni, na most ezek után ha mégis kiengedve hagyom, akkor hogy is várhatnám el, hogy tudja? Plusz emiatt, hogy egyedül vagyunk, távolság sincs közöttünk a rangsorban.

2014. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!