Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még valahol olyan német...

Lehet még valahol olyan német juhászkutyákat találni ahol nem ilyen csapott farú kutyák vannak?

Figyelt kérdés
Ha tudtok akkor írhatnátok kennel neveket is.

2014. ápr. 27. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Konkrét kennelt nem tudok, de a munkavonalas kennelekben kellene szétnézned! Bár ott rajzos kutyák nem nagyon vannak :/
2014. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
A csapott farú az eredeti német juhász. Szerintem nézz körül fajtamentésnél, vagy menhelyen, ott biztos van nem csapott farú fajtajellegű keverék is.
2014. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
32%

A jó kennelekben csak hosszú farú Német juhászokat találsz.


Amelyik véletlenül hibás és nincs hosszú fara, vagyis "csapott" mert azokat hívják annak. Érdeklődj különböző kennelekben, hogy nincs e véletlen olyan kutyájuk amelyik nem felel meg az előírtaknak.


Sokan tévedésben vannak azzal, hogy azt hiszik, hogy az ívelt hát és a hosszú far az a "csapott".

A "csapott far" egyenlő azzal, hogy a kutyának nincs fara vagy egészen rövid.

2014. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Zsuzsa!


Tök mindegy ki minek hívja, mindenki tudja miről van szó és azt is, hogy egyáltalán nem szépek azok a német jucik, plusz ne mondja már nekem senki, hogy egészséges az, hogy már lassan a földön húzzák a feneküket! Elég szomorú így elrontani egy fajtát...


1-es voltam.

2014. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Groteszk látvány.
2014. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

1-es.

Amennyiben neked nem tetszik, akkor ne nézd.


Nekem sem tetszik egy két kutya fajta, mégsem alkotok róla negatív véleményt, mert ami az egyik embernek szép, ugyanakkor a másiknak meg visszataszító.

2014. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szia!


Kb ilyenre gondolsz?


[link]

2014. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt van, hogy kb. 50 év alatt hogy tönkretették a küllemtenyésztők a show vonalat. Szerencsére ott vannak a munkavonalasok.


[link]

2014. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az egészből azt látom, hogy a két különbség a Német és az amcsik közti küllemet. Nem tudom az Amcsik mi a f...@sznak tenyésztenek ha nem értenek hozzá.


Hagyják ezt a Németekre és ne kontárkodjanak bele.

2014. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval az nem látszik, hogy mekkora a különbség a német 1940-60-as évekbeli és a 70-es évektől napjainkig tartó kutyák között? Az egyik egy normális, egyenes hátú kutya, a másik egy groteszk, vízköpőhöz hasonló hátsó résszel rendelkező. A foltos hiénának nincs ilyen hátsó fele...
2014. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!