Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél tőlem de miért?

Fél tőlem de miért?

Figyelt kérdés

6 hónapos német boxerem van, eddig kiegyensúlyozott kapcsolatunk volt. Előfordult hogy erősebben kellet rá szólnom hogy valamit ne csináljon , de ez eddig nem volt probléma ,túl jutott rajt max 15 perc alatt, soha sem bántottam, tegnap viszont munkából mikor haza érkeztem szokásomhoz híven magamhoz hívtam de nem jött, így én indultam utána, de ő félve elment 3-4 méter távolságot azóta tartja velem s hiába hívom. Ha játékra hívom jön.

Feltételezem hogy apám megverhette , de azt mondja hogy csak rá kiabált, felszíni sérülése nincs a kutyának. Mi lehet az oka hogy velem szemben távolság tartó lett idegenekkel pedig azonnal játszana ugrándozna rájuk????

Valamint hogy tudnám ezt a problémát ki küszöbölni?????

Korábban teljesen szó fogadó volt , ült pacsizott feküdt, hívó szóra hozzám jött.

Én sosem bántottam.



2014. ápr. 27. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha rendszeresen negyed óráig lesokkoltad a kutyát azzal, hogy erősen rászóltál, akkor ott valami nem stimmelt, idegesen, dühösen szólhattál rá, vagy más olyan érzelmekkel, amik valójában nem voltak helyénvalók. Apróságokért kaphatott túl nagy büntetést, vagy csak simán nem oldottad ki, nem tudta, hogy most para van-e még vagy sem, kiszámíthatatlan lettél a szemében. Gondolom én így látatlanban, de hát ugye a fene tudja, hogy ez mennyire állja meg a helyét a valóságban.
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 alakalomal szóltam rá erősebben és nem vettem róla tudomást akármit is csinált ennek minimum 2 hónapja , de egyébként mindig bünti után

megvan a kioltás , kis simi kis játék.

2014. ápr. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!