Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát szeretnék, akkor ez...

Ha kutyát szeretnék, akkor ez a napirend megfelel?

Figyelt kérdés

05:00 kelés

05:30 indulás a reggeli sétához

06:00 megérkezés egy parkos helyre

06:00-07:00 intenzív játszás a kutyával, de ez lehet, hogy kevesebb lesz, a kutya mozgásigényétől is függ, mert menhelyről fogom örökbefogadni, így még nem tudom előre (és felnőtt lesz, nem gyerek)

07:30 indulás suliba

15:30 körül hazaérkezés, egy egészségügyi séta, mert különórára kell mennem, ezért ennyi fér bele

16:00 megyek különórára

18:00 esti sétáltatás, úgy mint reggel

20:00 hazaérek, tanulok, stb.


Persze hétvégenként nem ennyire kötött, ha éppen nincs programom. Ha ez így nem jó, akkor szóljatok, mert akkor valami megoldást találok, vagy nem lesz kutyám.. Az mondjuk nehéz lesz :D Ja és nyáron fogadom örökbe, lesz kb 1 hónap amíg megpróbálom, higy megszokja a szervezete ezt az ütemet, stb. Meg persze összebarátkozunk :) Egébként a bátyám már beleegyezett, hogy 1 nap 1 sétát meg tud oldani, csak nem tudja, hogy melyiket, majd amelyik éppen lehetséges :D Na szóval mi a véleményetek?



2014. máj. 4. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez a napirend így jó.
2014. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha 5kor kelsz, mikor alszol el?

Hány éves vagy? Gyanítom igencsak kell a 8 óra alvás!

Ez este 21 órai lefekvést jelent.

De nagyvonalú leszek, legyen este 10.


Ez 2 órát jelent tanulásra, evésre, fürdésre, netezésre, meg egyéb millió dologra.

Húzós...

2014. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha kertesházban laksz,akkor jó,ha panelban,akkor 10 után is vinni kell pisilni.
2014. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
és ezt így egy hétig fogod tudni tartani kb ^^, de egyébként alapnak tökéletes
2014. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hoppá elég eltérőek a vélemények :D tanulni tudok hétvégén, amit egyik napról a másikra kell, az meg nem több óra. Vagy szerintetek így nincs értelme kutyázásba kezdeni? És mindenképpen kell a nagy séta reggel?
2014. máj. 4. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:
és bérházban lakunk!
2014. máj. 4. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé tarthatatlan :/ Legalábbis én egy idő után kidőlnék... Mivel tanulnod is kell valamikor, így valószínűleg nem fogod túl sokáig bírni, szóval vagy a tanulás fog elmaradni, vagy a kutyával való foglalkozás.


Persze ha elszánt vagy és úgy érzed eléggé elhivatott, akkor hajrá!

2014. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem annyira a vélemények az eltérőek, mint a szempontok.


A kutya szempontjából én is azt mondom, kb jó.

A te szempontodból viszont azt kell mondjam, ez így elég feszes, nem biztos, hogy néhány hétnél tovább kitart a lelkesedés.

2014. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat :) akkor majd megpróbálom a családtagok segítségét kérni
2014. máj. 4. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Van kertetek, vagy nincs?

Ha van, akkor elég egyszer elvinni a kutyát sétálni.

Ha nincs, akkor is a reggeli sétából elég fél óra, így nem készülsz ki egy hónap alatt. Vagy az esti sétát csökkentheted, attól függ, milyen típus vagy.


Nekem úgy néz ki, hogy lakásban lakunk, akkor van reggel egy 20 perces egészségügyi séta, és vagy délután, vagy este egy hosszú séta, és ettől függően du. vagy este szintén rövid séta. Hétvégén meg sportolunk. A kutyám közepes mozgásigényű.

2014. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!