Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát szeretnék, akkor ez...

Ha kutyát szeretnék, akkor ez a napirend megfelel?

Figyelt kérdés

05:00 kelés

05:30 indulás a reggeli sétához

06:00 megérkezés egy parkos helyre

06:00-07:00 intenzív játszás a kutyával, de ez lehet, hogy kevesebb lesz, a kutya mozgásigényétől is függ, mert menhelyről fogom örökbefogadni, így még nem tudom előre (és felnőtt lesz, nem gyerek)

07:30 indulás suliba

15:30 körül hazaérkezés, egy egészségügyi séta, mert különórára kell mennem, ezért ennyi fér bele

16:00 megyek különórára

18:00 esti sétáltatás, úgy mint reggel

20:00 hazaérek, tanulok, stb.


Persze hétvégenként nem ennyire kötött, ha éppen nincs programom. Ha ez így nem jó, akkor szóljatok, mert akkor valami megoldást találok, vagy nem lesz kutyám.. Az mondjuk nehéz lesz :D Ja és nyáron fogadom örökbe, lesz kb 1 hónap amíg megpróbálom, higy megszokja a szervezete ezt az ütemet, stb. Meg persze összebarátkozunk :) Egébként a bátyám már beleegyezett, hogy 1 nap 1 sétát meg tud oldani, csak nem tudja, hogy melyiket, majd amelyik éppen lehetséges :D Na szóval mi a véleményetek?



2014. máj. 4. 16:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm! Mivel én egy kisebb mozgásigényű kutyát szeretnék, így sokkal egyszerűbb lesz. Tényleg nagyon szépen köszönöm! :)
2014. máj. 4. 20:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy jó.
2014. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!