Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire figyeljek oda angol...

Mire figyeljek oda angol bulldog kölyök vásárlásakor, hogy a lehető legegészségesebb legyen?

Figyelt kérdés

Megnéznétek ezt a szépséget? Mi a véleményetek?

[link] Köszi


2014. máj. 7. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor az jó ha garanciát vállalnak az egészségességére ugye? Mert ezt olvastam pár kennel oldalán.
2014. máj. 7. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazából én azért linkeltem azt az oldalt, mert ott meg tudod nézni, hogy szinte minden gazdira talált vagy gazdit keteső bulldog szaporítóktól került ki és fel van sorolva kinek milyen betegségei voltak, meg milyen körülmények között voltak tartva.....

Ez szetintem felér a személyes tapasztalattal.


A garancia mellett mutassák meg a tartási körülményeket, a szülőket, szülők papírjait. Rendes tenyésztő amúgy ezt magától megteszi. Inkább vegyél egy drága, de egészséges kölyköt.

Megkérdezheted a fajtamentőktől vagy más ilyen helyen, hogy ki milyen kennellt ajánl.

2014. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána nézek, nem sürgős még, csak szeretnék előtte mindent megnézni, megtudni, mert nem akarok a gyerekeimnek meg magamnak se fájdalmat okozni, hogy beteg legyen szegény kutyus. És találkoztam tegnap egy olyan kutyussal akinek az anyja angol bulldog, az apja francia bulldog. A gazdája azt mondta 4 éves és eddig semmi komoly baja nem volt. Szerinted keressek inkább vmi ilyet?
2014. máj. 8. 11:42
 14/15 anonim ***** válasza:

Az is egy megoldás. De ki tudja tényleg igazat mond-e.

Vagy menhelyi. Az eleve kezelt, betegségtől mentes. Alig várom, hogy nekem is legyen. :(

2014. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van már bulldogotok?:)
2014. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!