Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlott nekem egy Border...

Ajánlott nekem egy Border Collie? Ha nem igazán, akkor milyen kutyafajta "passzolna" hozzám a leginkább?

Figyelt kérdés

Kedvenc kutyafajtám a BC, és már régóta gondolkodom rajta, hogy veszek egyet.. Mivel munkakutya, és rendkívül sok törődést igényel, nem hiszem, hogy ki tudnám elégíteni az igényeit. Nem szeretek mozogni, és nem vagyok biztos benne, hogy ezen a területen meg tudnám adni neki azt, amit érdemel...

Ha közepes-/nagytestű, intelligens, viszonylag nyugodt kutya illene hozzám, milyen fajtákat tudnátok ajánlani nekem? Köszönöm a válaszokat!


2014. máj. 10. 02:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, a döntésem a következő: 1 év próbaidőre "ítéltem" magam. Ezen idő alatt alaposan áttanulmányozom a fajtát, érdeklődöm kenneleknél, sokkal-sokkal több időt szánok a kutyámra (nem, nem igazán amiatt, mert BC-t szeretnék, és hogy nyugtatgassam magam, hanem azért, mert egy kissé lusta voltam, és tudom, hogy eléggé örülne a több közös tevékenységnek...)... :)
2014. máj. 15. 05:02
 12/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó döntés! :)
2014. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Helyes, le a kalappal! :)
2014. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!