Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet h fogadjuk örökbe egy kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élünk,van kertünk, nem is olyan kicsi, nem lakunk messze egy hatalmas réttől és nem vmi forgalmas a környék,szóval nem kéne nagyvárosban sétáltatnom.Nem vagyunk rossz helyzetben anyagilag, nem tartom magam megbízhatatlannak, ráadásul a bátyám is nagyon szeretne egy kutyát.Én 15 vagyok ő 17. Miért nem engedik meg?És h győzzük meg őket?

2014. máj. 10. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy miért nem engedik meg, erről őket kéne megkérdezni. Amíg nem tudjuk az okot, nem nagyon tudunk segíteni.
2014. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de választ nem kaptam csak annyit h "Nem."
2014. máj. 10. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor odamentek a tesóddal, hogy "anya, apa, nem vagyunk már ovisok, éppen ezért légyszives magyarázzátok el nekünk, hogy miért nem lehet kutyánk, amikor annyira nagyon szeretnénk, és szeretnénk megtudni az okát hogy miért is nem engeditek".
2014. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Azt ők tudják miért nem engedik meg.

Lehet, hogy nem szeretik a kutyákat.

Lehet, hogy attól tartanak, hogy ha majd továbbtanultok és esetleg koleszosok lesztek vagy más okból elköltöztök, kirepültök, rájuk maradna a kutya gondozása.

2014. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Igazából mivel a korod alapján úgy vettem ki, hogy iskolába jársz, a déli séta elmaradna, ami egy kutyának szükséges, bár mivel kertetek van, nem nagy akadály a déli séta kihagyása. Esetleg, ha elfoglalt vagy, vagy a testvéred, esetleg a szüleid, akkor tényleg nem ajánlott egy kutya.De lehet, hogy ott a bökkenő, hogy a szüleid esetleg nem szeretik a kutyákat. Saját tapasztalat, nem a szüleimmel.
2014. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, kiderítettem. Az apum nagyon is szereti a kutyákat, gyerekként neki is volt egy, csak sajnos elpusztult, ezért nem akarja. Az anyum pedig természetesen támogatja.
2014. máj. 10. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezt mondják mert nem!! :( de egyszer kértem hogy indokolják meg és elmondták...
2014. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apukàd azèrt nem akarja mert amikor volt neki az elpusztult? Minden kutya, illetve àllat egyszer elpusztul, betegsègben vagy öröksègben, esetleg balesetben.

Vegyèl a sajàt pènzeden.Az èn tesòm 4 èvig könyörgött egy kutyàèrt, kaptunk is de csak èn ès anyukàm foglalkozik vele.Egy hete pedig mondtam a szüleimnek hogy szeretnèk mèg egy kutyàt a sajàt pènzemen, ès ma hoztunk haza egy kutyust.

Vagyis mond meg a szüidnek hogy egyszer minden kutya elpusztul. (sajnos) Elpusztul, a gazdi feldolgozza, ès vesz ùjra egy kutyust.A mamàmnak is volt egy kutyàja aki a vendègeket hazakìsèrte, stb... nagyon okos volt.Ő sem akart ùj kutyust, de az utcàn kòboròlt egy kutya, megsajnàlta ès befogadta.És ez a kutyus 19 èvet èlt.

2014. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!