Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokták csinálni ezt a...

Hogyan szokták csinálni ezt a kutyáknál?

Figyelt kérdés

Tehát pároztatásnál a kan kutyásnak, odaadok egy kiskutyát a pároztatásé cserébe, vagy egy kiskutya árát.

hát a kan kutyás az kiskutyát, kért. de a kiskutyára nekem rá kell költenem 10.000Ft-ot 8 hetes koráig, és akkor azt úgy adom oda hogy ráköltöttem 10 ezret, vagy az állatorvosi költségeket fizettessem ki a kan kutyással?

Tehát a kiskutya ára 40.000FT

de amúgy én az interneten 10.000FT-é látom meghirdetve a fedeztetést. tehát én eladhatnám a kiskutyát 40.000FT-é és abból odaadnék a kan kutyásnak 10.000-ret és akkor vna 30 ezrem még. de ha odaadom a kiskutyát akkor így elbukok 30 ezret, plussz még rá kell költenem 10.000FT-ot. tehát akkor 40.000FT minuszom van ha odaadok egy kiskutyát úgy hogy be van oltva, és féreghajtva.

szerintetek? hogy működik ez a dolog?


2014. máj. 13. 17:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Neked kell fizetned minden költséget 8!! hetes korukig minimum.

Szerintem ne pároztasd be

Ebből nem lesz pénzed

2014. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
miért ne lenne? 40 ezeré el lehet adni, kb 10.000FT-ot kell költeni 1-re tehát akkor darabonként 30 ezer forint.
2014. máj. 13. 21:03
 13/25 anonim ***** válasza:

Szóval már megegyeztetek és be is van fedezve a szuka?

Tudod, én abban a pillanatban, amikor előállsz az ötlettel, hogy a nekem járó kölyöknek fizessem az alap orvosi költségeket, na, akkor nagyon sérült lennél.

De csak egyezkedj a kan tulajdonossal. Talán szerencséd lesz és belemegy a feltételeidbe. Sőt....add hozzá a fizetendőkhöz a kölyök etetését is addig az ideig, míg elviszik. Hajrá!!!!!

2014. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
a tenyésztő is hozzá ad minden költséget eladáskor, még a vízet is felszámolja. akkor én miért ne? kutyáról volt szó, nem arról hogy be is oltatom, meg be chippeltetem, meg hogy leféreghajtózom.
2014. máj. 13. 21:16
 15/25 A kérdező kommentje:
ez nem az a fajta kutya ami a menhelyen fog kikötni. ezek fajtatiszta kutyák, felkapott fajta.
2014. máj. 13. 21:44
 16/25 anonim ***** válasza:

Te nem tenyésztő vagy, ne keverd a szezont a fazonnal!


Te egy utolsó, pénzéhes adócsaló szaporító vagy sajna!

2014. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A tenyésztők,törzskönyves,egészségi garanciás,tenyészszemlés,díjnyertes 100-150 ezres kutyákat árulnak,akik valóban fajtatiszták.

Te egy szaporított fajtajellegű keveréket próbálsz eladni,csak majd felsül a pofád,ha majd leviszed 20 ezerre az árat,és még úgy is a nyakadon marad.Főleg,ha felkapott fajta....akkor nagyon sok van,ergo biztos,hogy van olcsóbban is...Akiket pedig ennyire nem érdekel a minőség,azok megveszik 10ezerért,akiket meg érdekel a minőség,azok pedig megveszik valódi tenyésztőtől 100 ezerért.


Te ígyis úgyis hoppon maradsz,de majd meglátod.

2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kicsi életekről van szó!!! Szinte biztos, hogy szűretlen a kutyád és a kan is az lesz, ha ennyi pénzért akarsz. A kiskutyák pedig majd diszpláziásak meg mindenféle bajosak lesznek. De te számolgasd csak a pénzedet, az tényleg fontosabb, mint az állataid egészsége... Legalább ne tennéd ki gyakorira a kérdést, ahol sok az állatvédő!! Csak olvasd el: [link]
2014. máj. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
40 ezer alatt nem találni a neten ilyen fajta kutyát. azért írtam hogy 40 ezer. 40-60 ezerig vannak.
2014. máj. 14. 09:11
 20/25 A kérdező kommentje:
és éedekel az egészségük, nem csak a pénzel foglalkozok. de a tenyésztő sem csinálná ha nem érné meg neki!
2014. máj. 14. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!