Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradort lakásban tartó...

Labradort lakásban tartó gazdik! Hogyan bírkóztok meg az állandó szőrhullással?

Figyelt kérdés
7 hónapos fekete édes kis labinkkal egyetlen gondunk az állandó szőrhullás.A fehér kövön különösen csúnyán mutat a fekete szőr, meg hát nem is egészséges, főleg ahol kisgyerek is van. A mindennapi porszívózáson kívül van más ötlet?
2009. dec. 28. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátom minden reggel fél órán keresztül kefélgeti a kutyája szőrét! Így nekem csak 3 naponta kell porszívóznom!
2009. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is átfésülöm minden nap, igaz azért nem fél órát.Lehet, hogy egy kicsit alaposabban kellene.Köszi.
2009. dec. 28. 11:30
 3/14 anonim ***** válasza:

trimmelőhurok, nem sima kefe ... fressiben tudsz venni

kiszedi az aljszőrt is: szebb is a szőre meg nem is hullik annyira

ami jó tud még lenni, az egy melegebb fürdő ... utánna 2 nap kegyetlen vedlés, de az meggyorsitja a folyamatot

2009. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Takarítunk.....:D, :(
2009. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok....


Bocsi az előzőért csak mi is hasonló "problémával" küzdünk és szerintem nem igazán van tökéletes megoldás.....

2009. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is labink van, csak zsemle színű, a kövünk meg fehér :) így nem látszik annyira :)

Amúgy viccet félretéve itt egy megoldás az alábbi linken... Kicsit drága, de szerintem megéri. Sok időt, és szőrt lehet megtakarítani vele :)

2010. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nah, a linket meg elfelejtettem :D

[link]

2010. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is labim van, és én pont mostanában rendeltem egy M-es furminatort neki... Azt hittem, hogy pénzkidobás lesz... de pozitívan csalódtam... Minden nap használom, és már eltűntek a lakásból a szőrök :)
2010. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a furminátor 10000 Ft, a trimmelőhurok 2000 Ft ... jó mindkettő
2010. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

09:01!

Én a furminatoromat 6500-ér vettem, és teljesen új, és nem hamisítvány... A másik meg... hogy a trimmelőhurok, és a Furminator különböző dolgok. A Furminatort bármikor használhatod a kutyán, trimmeléshez meg kell egy bizonyos időnek eltelnie... Furminator használata mellett nem "gyűlik" össze a felesleges szőr, mert rendszeresen használhatod... Trimmelés meg ideig-óráig néz ki jól....

2010. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!