Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ér a sok hülye tanács...

Mit ér a sok hülye tanács kutyatámadásra, meg elkerülésére, amikor pont azt tettem amit mindenki mond, mégis megharaptak a kutyák? Titeket támadott meg már kutya?

Figyelt kérdés

Ti is tudjátok, hogy lópikulát nem ér az egész?


Úgy történt, hogy sétáltam a buszhoz, a másik utcán szoktam menni, de most elsétáltam egyel előbbin, megnézni milyen arra a környék.

És semmi gond nem volt amíg be nem értem egy ház elé, ahol rozoga volt a kerítés. Még el is gondolkoztam, hogy ki lakik itt ilyen putris házban.

Majd nagyjából a ház előtt ugatás hallottam elnéztem arra és látom, hogy rohan le a háztól 2 kutya. Gondoltam nem gond, van kerítés...

Aha... A nagy lócitromot! Kijöttek 2 deszka között és ugattak rám. Ekkor próbáltam nyugton maradni 1 dologra gondoltam: "Nyugalom!, semmi hirtelen mozdulat, ne nézz rájuk, ne kezd el szaladni csak nyugodtan lassú tempóban folytasd az utad ahogy eddig is, és nem lesz gond!"

Aha, de amikor 5 centire beálltak mellém és ugattak rám onnan akkor nehéz nyugodtnak maradni!

Még léptem 2 lépést, belém kapott az egyik kutya, majd vissza rohantak, mintha mi sem történt volna!


Kérdezem, most ez mi a franc volt??? Mindenki azt mondja, NE fussunk, NE hadonásszunk, NE nézzünk a kutyák szemébe, NE álljunk meg! És mégis belém kapott az egyik kutya?

Mi a francot érnek ezek a tanácsok? Akik ezeket kitalálták azok láttak már kutyát közelről???


Megkérdeztem a kutyás ismerőseimet, és kiderült, hogy még én voltam a hülye... "Ugattak rád, figyelmeztettek, de te nem figyeltél rájuk, mentél tovább, ezért kaptak beléd!"


Jaaaa! AHA! Szóval ne álljak meg, de vegyem figyelembe a kutyákat, hogy ők meg meg akartak állítani? Értem! kicsit lehetetlent akarnak nem???


És mit kellett volna tennem? Amint meghallom a kutya ugatást elteleportálni onnan? Vagy a csatornákba leugrani? oda nem tudnak utánam jönni?


Most mi a francot érnek ezek a tanácsok, ha így is megharaptak?

Legközelebb mit tegyek? Még mielőtt elém érnek lőjem le őket egy csúzlival vagy mi?



2014. máj. 14. 14:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Paprikaspray kedvelő kutyának gratulálok ,bár kissé kételkedem benne :D
2014. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Engem tobbszor,egyszer elfutottam maskor meg megvertem a kutyat. Ha megrugod a kutyat mar nem mindig olyan magabiztos, Cesar Milan is rugdossa az agressziv kutyakart.
2014. jún. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bolond gyerek, ez arra jó, hogy ne tépjenek szét, nem arra, hogy egyáltalán ne is köpjenek rád. Nem valami Galaxis Őrzői filmben vagy, hogy chips éves közben hulla mozdulatlan légy.
2021. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!