Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valamelyik amerikai állatrendő...

Valamelyik amerikai állatrendőrséges műsorban, egy komondoros gazdira kihívták az állatrendőrséget, miszerint a kutya nagyon "ápolatlan" Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Én jót derültem rajta :)
2014. máj. 14. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem erről volt szó, hogy az nem baj. Felesleges erre elkanyarodni. Az volt a lényeg, hogy az amcsi állatrendőröknek fogalmuk nem volt arról, hogy a komondor szőre ilyen, azt hitték hogy ápolatlan, összeragadt bundája van.
2014. máj. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért lássuk be amerikában sokan azt sem tudják, hogy létezik olyan hely, hogy Magyarország, de még európában sem tudnak rólunk sokan. Azért nem lehet elvárni tőlük, hogy minden létező kutyafajtát ismerjenek, annak standardjével egyetemben. Ahogyan előttem is írták, inkább nézzenek rá feleslegesen.
2014. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

És azt honnan kellene tudnom, hogy hogy nézett ki a kutya, ha írtam, hogy nem láttam a felvételt? :)


Nem mindegy, hogy szép zsinóros, földig érő szűrű kutyáról volt szó vagy olyanról, mint amiket itthon a tanyákon látni.

2014. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valóban az amcsiknak vannak túlkapásaik, de ne felejtsük el hogy itthon sem túl sokan ápolják a komondor szőrét, nincs tincsekre tépve de lenyírva sincs. Gyakran olyan mint egy szénakazal, egyszóval szívszorító látvány egy-egy ilyen kutya. Lehet hogy megsajnálták a kutyát, ezért hívtak állatrendőrt.
2014. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!