Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy jó indokot mondjatok,...

Egy jó indokot mondjatok, hogy ezt a kutyát miért NEM KELLENE azonnal gondolkodás nélkül agyon lőni? (videó)

Figyelt kérdés

Nagyon felidegelt ez a videó!

Még hogy "az emberek tették ilyenné a kutyát..." aha... persze látok is ott 1 embert aki a kutya fülébe súgja, hogy "pajti tépd le a kisgyerek lábát, túl hangosan bringázik!"


Mit védik a kutyát, mikor látszik 100%osan, hogy saját akaratából támadja meg a gyereket?


A roh***k aljas sunyi dög módjára oda oson a kisgyerekhez, és megráncigálja a lábát! Igen a lábát! Nem a gatyáját! 10 öltéssel varrták össze a gyerek lábát!


1 jó indokot mondjatok, hogy ezt a kutyát miért nem kellene rögtön agyon lőni!


https://www.youtube.com/watch?v=Tb4r5vQM1yo



2014. máj. 16. 09:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést de a gyerek a saját lábán futott el…

Nem hinném hogy komoly sérülés éri.

Ami a kutyát illeti… az ember miatt van az utcán szóval mégis mi tehetünk róla hogy agresszív. Lehet hogy rossz emléke van a bicikliről vagy csak vadászott és nem nézte kit

2014. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%
És téged miért nem kéne agyon lőni ha ennyire egy másik élőlény halálát akarod?
2014. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Istenem... ja hogy a saját lábán ment el? Akkor oé, semmi gond, megvakarni a kutya fülét.

Vadászott? Vadászott? 2014ben ahol kutyatápon élnek az állatok legalább nem tudom 100 éve már?

Normális???

2014. máj. 16. 09:42
 4/63 anonim ***** válasza:
92%

Ha van gazdája, akkor annak a hibája. Nálunk is van egy kis szarzsák, gazdái is vannak, csak leszarják hogy éppen merre kóborol. Nekimegy mindennek ami mozog, és nem szólnak rá.

Ha nincs gazdája, akkor meg értelem szerűen azt hiszi hogy övé azt utca és védi a területét.

Ennyi.

A megoldást meg mindenki máshogy hozza össze.

2014. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy a kisgyerek nem szándékosan bántotta korábban. Pl az én kutyámhoz is odajött egy kisgyerek és ráfogott mindkét fülére és két ellentétes iránba kezdte húzni, szeény kutya meg azt se tudta mi van, csak sikított. Nagy a felelősség a szülők és az állattartók részéről egyaránt...

Agyonlőni nem kell, csak belerúgni, hogy ezt nem szabad. Szerintem.

2014. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
84%
Azért az anyját is dicsérni kéne, hogy elfut és otthagyja....
2014. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok

És hozzátenném igen, mindkettő az ember hibája.

2014. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
96%
A kutya az egy.állat. Nem aljas vagy gonosz, hanem engedelmeskedik az ösztöneinek, amiket megfelelő neveléssel helyes irányba lehet terelni. Ha egy kutya megtámad.valakit, akkor szakértő feladata lenne megállapítani, hogy lehet-e még rehabilitálni vagy el kell altatni. Általában lehet.
2014. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Itt a sérülése.

Ezt ti nem tartjátok komolynak? Kis karcolás?

Szerintem ez rendes harapás nyom!

[link]

2014. máj. 16. 09:46
 10/63 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"Vadászott? Vadászott?"


Nem vadászott. Ha vadászott volna, akkor a biciklin űlő gyerek torkát kapja el. Az előzmények ismeretében pedig nem lehet megmondani, hogy mi történt.

2014. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!