Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a barátnőm rajongva imádja a kutyáját?

Figyelt kérdés
Úgy beszél vele mint egy gyerekkel, olyanokat mond neki, mintha a kutya egy ember lenne. Majdnem mindenhova viszi magával sétáltatva, ad neki a kajájából, és egy ágyban is alszanak. Nekem ez már kicsit sok! Főleg ahogy néz rá rajongva... Yorkie kutya amúgy. 23/F

2014. máj. 18. 23:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Vannak viselkedési problémái? Ha nincsenek, akkor nincs elkényeztetve. Az ő dolga, mit csinál vele, amíg az nem rossz a kutyának.
2014. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%

3 kutyával élek egy szobában (együt kb 100kilók).. kertes házba lakunk de töbnyire ben vannak a házban. A legkisebb 10kilos, aludhat velünk is ha akar de többnyire bemegy a boxába estére. Ha olyat eszünk akkor ehetnek a kajánkból is, de csak úgy maguktól nem kunyerálhatnak.

A picit én is viszem magammal ahova tudom.. a nagyokat csak akkor ha olyan helyre megyünk. Jah és képzeld nyulat, szarvast, lazacot meg ilyeneket esznek mindannyian. Kb megoldom 20.000ből az etetésüket..

2014. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%
Rajta ėli ki a gondoskodoási ösztönét,illetve pótol valamit,amit a környezetétől nem kap meg.Ha úgy ėrzed,hogy simán lecserėlne a kutyájára,ott gond van.Próbáld meg úgy szeretni,ahogyan szüksége van rá ,különben mindig az eb lesz a fontosabb.
2014. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Imádom a kutyáimat, együtt alszunk velük és mindenhová együtt megyünk ahová csak lehet szerencsére ebben a párom is partnerem. Mondjuk nálunk a kaja az tabu, soha semmilyen körülmények között nem kapnak a mi ételünkből. Ha a barátom nem tudná ezt elfogadni, akkor az az ember nem hozzám való, én így vagyok vele. Ha a kutya láthatóan jól érzi magát, és nem olyan mint a legtöbb yorki -tisztelet a kivételnek- akkor rendben van.
2014. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%
Én is imádom a kutyámat. Szoktam gügyögni neki, meg mindenféle marhaságnak becézem, ahová lehet, oda jön velem, kap a kajánkból, feljöhet az ágyra (ha nem vedlik)-jobban mondva magától nem jön, csak engedéllyel, nem tekintem embernek, hanem bármelyik embernél többre becsülöm. Köszöni szépen, nem ő a főnök. Ja, ne, yorkie, hanem egy 40 kilós roti-nj mix.
2014. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én is csinálok ilyet szerintem te vagy féltékeny
2014. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11%

Én inkább azt vettem észre hogy az ilyen hölgyeknél egyben szeretet hiány is van a háttérben.Vagy akár gyerekkori problémák,elváltak a szülők vagy valamelyik meghalt vagy nem is tudom.

Jó azzal nincsen baj hogy túlságosan is szereti a kutyáját,de bizonyos szinten határokat kell húzni.Nem azt mondom hogy ne szeresse,hanem azt hogy pl az ágyba ne aludjanak együtt mert azért az igen is zavaró mikor dugják a csajt a kutya meg oda megy és bele nyal a dolgokba meg bele is haraphat a zacsiba meglepiből :)

2014. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, neked van kutyád? :)
2014. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 2 is van :) Sok barátnőm volt akiknek volt,illetve van :) Én is szeretem az állatokat,törődöm is velük,de a határokat akkor is meg kell húzni!Én nem engedem az ágyba őket,van saját helyük Én magam csináltam hogy minél jobb és kényelmesebb legyen nekik.
2014. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
de ha van, akkor tudod, hogy nem megy oda a kutyus és harap bele csak úgy a zacsiba :)
2014. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!