Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a barátnőm rajongva imádja a kutyáját?

Figyelt kérdés
Úgy beszél vele mint egy gyerekkel, olyanokat mond neki, mintha a kutya egy ember lenne. Majdnem mindenhova viszi magával sétáltatva, ad neki a kajájából, és egy ágyban is alszanak. Nekem ez már kicsit sok! Főleg ahogy néz rá rajongva... Yorkie kutya amúgy. 23/F

2014. máj. 18. 23:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt honnan vetted? Meg egyáltalán miért gondolod, hogy a kutya az ágyban van akkor is, ha akció van?
2014. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mi baj van azzal ha szereti a kutyáját? Ő egy ilyen csaj és kész! Szereti a kutyust ennyi:)
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is yorkim van. Szívem szerint mindenhová magammal vinném, adok neki a kajámból, és ő is az ágyamon alszik.

És nincs elkényeztetve, down szindrómás gyerekekkel dolgozik, nagyon jó hatással van rájuk. Jól nevelt, okos kutya, az, hogy valaki számára ez túlzás...számomra meg az a túlzás, ha valaki képes az egész életét a számítógép és a monitor előtt ülve tölteni, ha van szabad 2 perce, akkor az okostelefonját nyomkodja.

2014. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

A zacsinharapás csak vicc volt :)

Nálam az ágy az tabu a kutyáknak...Meg hát Én nem félek egyedül aludni :) A blökik azok belemennek minden piszokba és képesek felhordani is azt az ágyra(kertes házba vagyunk és van kis ajtójuk is amin kibe tudnak menni télen,nyáron kedvük szerint.) Szóval így is elég sűrűn kell a helyüket kimaszatolni :) Van itt olyan pasi aki hagyja hogy a kutyája vele aludjon?Rajtam kívül? :)

2014. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
nekem is kerti kutyum van, de az ágyba én sem engedném be, minden vacakba belehempereg... :D
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Megmosod őket,már mennek is homokba hemperegni :)
2014. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mi négyen alszunk együtt, mi a párommal és két kutya. Szóval van másik pasi aki engedi, télen egyenesen hiányzott mindkettőnknek a leányzó amikor tüzelt és nem alhatott velünk. Nálunk lábmosás van minden bejövetel után, így nem hordanak fel semmilyen szutykot az ágyra, meg amúgy sem hagynám, hogy a krém színű szőnyegemen sáros lábbal flangáljanak...
2014. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
18%

# 27/27 Amúgy miért jó hogy veletek alszanak az ágyban?

És ha bolhások lesznek? :)

Ne lecseszésként vedd ezt Tőlem! :)

Tudom hogy a kutyák szeretnek a gazdival együtt aludni,de nem egyszerűbb ha külön kis helyük van?Főleg ha ketten vannak akkor egymás mellett tudnak is kényelmesen összebújva aludni.

Akkor is ott vannak a kutyák amikor sexeltek? :)

2014. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

A párom is engedi a kutyát velünk aludni, írtam már.


Mitől leszel bolhás? Egy bolhák ellen védett kutyától? Ne viccelj már!


Egy franciaágyon meg csak elfér már egy kutya is. Illetve nem tudom hogy vagy vele, de mi kb 1/2 órát fekszünk összebújva ,aztán megindul a forgolódás. Ebbe nem nagyon rondít bele a kutya.

2014. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hogyan tartod a kutyáidat, de az enyémek nem bolhásak, nem büdösek vagy koszosak. Ha azok lennének természetesen nem aludnának velünk amíg ki nem irtom belőlük az élősködőket. Ha bármi miatt zavarnak egyszerűen leküldjük őket az ágyról, nem szokott ebből probléma lenni.

Hogy miért jó velük aludni? Mert megnyugtat a közelségük, és nem utolsó sorban télen olyanok, mint két kis kályha, nyáron meg amúgy sem az ágyban alszanak inkább a hideg parkettán.

2014. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!