Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha semmi tapasztalatom nincs...

Ha semmi tapasztalatom nincs komondorokkal akkor ne is vágjak bele?

Figyelt kérdés
Koborolt az utcában egy komondor, egyszer nyitvahagytam a kaput hátha bejön,tettem ki neki kaját, vízet. Bejött. Azóta itt van, de nagyon bizonytalan:( fél tőlem,alig tudom megfogni, állatorvost kihívtam de nagyon ő sem tudta megnézni,azt mondta veszettség ellen muszály beoltani, ez meg is történt, de azóta még bizonytalanabb.Odajönni már nagynehezen odajön, ha nem figyelek rá megnyalja a kezem, de ha én szeretném megsimogatni elszalad.Megfog velem barátkozni vagy keressek neki egy olyan gazdit aki jobban ért hozzá mint én?a doki szerint kb olyan 2-3 éves lehet.3 hete van itt.
2014. máj. 19. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát próbálkozz, építsd a bizalmat. Próbáld kézből etetni, ülj ki hozzá sokat, legyél az ő szintjén.

Ha már megbízik benned, hívj házhoz egy kiképzőt, aki segít javítani a kapcsolatotokon

2014. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld meg :)

Ennek ismét így vágtam bele csak amstaff keverékbe. Olvass a neten Cézár Milán könyveket az majd segít

2014. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Jobb, ha szakember segítségét kéred hozzá, mert egy bizonytalan komondor nem jó buli. Egyedül, tapasztalat nélkül elég lutri, hogy mi sül ki belőle.
2014. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nagyon jó lenne ha találnék valakit aki házhoz jönne,mivel így kutyasuliba sem tudom vinni.De hiába kerestem rá a neten hogy pest megében ki foglalkozik ilyenekkel nem nagyon találtam, de majd este jobban átböngészem:)
2014. máj. 19. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hirdetik magukat. Pest környékén biztosan találsz jó szakembert, pl, kutyiskolákat is felhívhatsz, hogy az ő kiképzőjük vállal-e ilyen kutyát. Iskolába egyelőre nem sok értelme lenne vinni, hacsak nem szocializációra.

Egyébként a komondortól sem kell félni. Sok mentett kutyát ismerek és bár ők hozzáértő kezekben voltak, de mind nagyon kedves, bújós, játékos kutya lett. A legjobb tényleg az lenne, ha valaki megnézné a kutyát legalább egyszer-kétszer és elmondaná, mit hogyan csinálj.

2014. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!