Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg látják a...

Anita0522 kérdése:

A kutyák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám és múltkor is mentem haza és a belső szobában ugatott, holott mindig vár az ajtóba.

2014. máj. 21. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
És a szellemek a kutyákat?
2014. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vad-Ász ***** válasza:

Ha jól tudom látni ők sem látják őket, csak érzik.

Mivel az entitások másik rezgéshullámon vannak,amit a kutyák jobban észlelnek mint mi.

"példa:Egyik ismerősömnél állitolag egz démon volt a szobájában és amikor behoztuka kutyát az nem mert bemenni a szobába,mikor előtte mindig bement.

Reszketett,vacogott...szű syerint félt."

Ugyhogy a kutyák megérzik ha valami más is van a házatokban.

2014. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
sztem: NEM! De valami ösztön miatt megérzik a halottat!
2014. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
78%
Igen, a macskák pedig a náci zombikat.
2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
A sünök meg a poltergeisteket.
2014. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát addig amíg a félvilág azt állítja, hogy a kutyák színvakok, a másik meg fele, meghogy semmi baja a látásával?! Hát így nehéz lesz!! :D


Mindenesetre szerintem biztos hogy megérzik!

Sok film is ezt mutatja be. A kutyákat nem véletlenül alkalmazzák annyi más területen. Pl drogkereső (bár itt inkább a szaglás) de emberi betegségeket mint pl rákos beteg elvileg azt is megérzik, látványosan máshogy viselkednek olyankor a beteg emberrel....


Ha látná, akkor szerintem csak egy helyre fókuszálna vagy ugatna, de ha 'csak' érzi, akkor egy adott területre nem mer vagy nem akar bemenni, ahol feltehetőleg érzi.

2014. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nincsenek szellemek
2014. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szellemek igenis léteznek!! És a házunkban meghalt egy néni és több hét volt mire rátaláltak.. és múltkor ugyanebben a szobában amikor egyedül voltam otthon szinte éreztem hogy valaki lélegzik mellettem és szerintem ez elég fura hogy a kutyám ugyanabban a szobában ugat..
2014. máj. 21. 16:54
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én is szoktam olyat érezni hogy valaki van mellettem. és az én kutyám is szokott egy bizonyos pontra ugatni. De én még nem láttam szellemeket és nem is találkoztam olyan emberrel aki látott volna, amik a neten vannak szellemesdik, olyat én is tudok photoshoppolni. Ezért írtam, hogy szerintem nincsenek szellemek, de persze ez csak az én véleményem. Jobb szeretem ezt gondolni, mert egyébként félnék tőlük :D
2014. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mrtechnikus válasza:
61%

Na jó most megfordítom a nagy kérdést aki szerint nincs szellem, hát bizonyítsa be állítását!

Az nem válasz hogy hülyeség meg nincsenek, mi konkrét történeteket osztunk meg. Még ha viccből is, valami igaz csak van, nem lehet az egész légből kapott.

2014. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!