Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért engem hibáztat mindenki,...

Miért engem hibáztat mindenki, mert felidegesít a szomszéd kutya órákig tartó egyfolytában ugatása? Titeket nem idegesít, amikor már 1,5 órája megállás nélkül az ugatást halljátok?

Figyelt kérdés

Mindenki engem oktat ki, hogy én tehetek róla, hogy idegesít! De ki tehet róla ha nem a kutya és a szomszéd aki kirakta láncra az ablakom alá szinte?


A szomszéd kutya szinte az ablakom alá van kiláncolva. És nem foglalkoznak vele, nem viszik sétálni, nem játszanak vele, amit láttam foglalkozást a kutyával, hogy elengedték a láncról és szaladgált a kertben! Ennyi ez is kb 5x volt 1 év alatt!


És felidegesít, hogy rákezd ugatni órákon át megállás és pihenés nélkül! És a szüleim, meg mindenki engem okol, hogy "Engem nem zavar, meg se hallom, Te idegesíted fel magad ezen!"

Ja de a szüleim szobája a ház másik felén van! Én meg olvasok,, és már amikor olvasás közben 1 órája azt hallom, hogy "vau, vau, vauvauvau!" akkor kezd felmenni a pumpa bennem!

Nézek ki az ablakon, hátha jött a postás, vagy ott 1 macska, vagy kóbor kutya de nincs kint senki az utcán!

A semmire ugat 2-3 órán át a kutya!


És hangosítom fel a filmet, és már majdnem nem tudom tovább tekerni a hangot, és még mindig hallom, hogy "vau vauvauvuavua!"



Most miért én lennék a hibás, mert idegesít az órákon át tartó kutyaugatás?

Ti kutyások vagytok, szeretitek a kutyákat, de titeket tényleg nem érdekel, ha órákig hallgatjátok a kutya csaholást?

Mindenki engem oktat ki, hogy "te idegesíted fel magad rajta! Én nem hallom érdekes módon!" Ja, a ház másik felében én se hallom úgy mint az ablakom alatt!


Most tényleg én vagyok a hibás? Ti nem lesztek idegesek kicsit ha már 1,5-2-3 órája megállás nélkül a kutyaugatást hallanátok a szobátokban?

17/f



2014. máj. 21. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:29

Nyugi kispocok...

Nem gyerekről van szó, hanem kutyáról. A nagy , mindig emlegetett fejlett nyugati részeken egyáltalán nem tolerálják az ugatást. Ahol tenyészet van, vagy több kutya, egész rendszereket építenek ki , hogy amikor elkezdenek ugatni a kutyák, megy egy adag vízfröccs rájuk és lőn csend. Nem bánt a víz, csak meglepetést okoz.

Ha feljelenti a gazdát, mennyivel lesz könnyebb sora annak a kutyának?

2014. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Talán a kutya elkerül ideiglenes befogadóhoz, örökbe is fogadhatja egy normális család. Mondjuk én azért javaslom az állatvédőket, és nem a jegyzőt, mert erre szerintem velük nagyobb az esély.
2014. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem menjen a pitschába, aki a kutyát akarja büntetni. Nem tehet róla, hogy ugat, nem tud róla, hogy zavarja a kérdezőt, teljesen normális reakció nála, hogy ha szenved, akkor ugat. Aki szerint erre az a válasz, hogy szenvedjen még jobban, az nyugodtan be is kaphatja a tudjukmimet.
2014. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Mást is idegesít,nem vagy egyedül.Szobacsere,mondjuk,ha a szülőket nem zavarja.Ha mégis,hamar lerendezik a szomszéddal..
2014. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Hiába szól az állatvédőknek, ők is csak annyit tudnak tenni, hogy jelzik a HATÓSÁGOK felé az esetet. Azért nem az állatvédőktől kellene várni mindig a csodát, mert kb semmilyen jogkörük nincs. Jegyzőnél kell jelezni a dolgot hivatalos úton (személyesen, vagy írásban) Ha egyszer leszarja, bemenni még egyszer és így tovább. Neki kötelessége ilyen esetben eljárni.
2014. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Egyet ertek! Az ilyeneknek nem kell kutya. A mi kutyank is van h ugat, de

de csak ha jon vki idegen a haz elott. Probald ezt elmagyarazni a szuleidnek higgattan es probalj szolni a "gazdanak"!

2014. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

a kutyaugatás egy igen idegesítő dolog . főként ,ha hagyják . persze sok mindent tehetsz . kérdés,hogy meddig mész el,a dolog érdekében .

mint kutyás ,én bizony nem tolerálom,hogy idegen kutyák ok nélkül hosszabb ideig ugassanak, ha pedig naponta ugat ,az már a nyugalom megzavarása . mivel az én kutyám nem ugat ( ja ,mert nevelve van ,mozgatva van ,stb ) egyszóval alapesetben a kutyák ,ha jól érzik magukat akkor nem igazán ugatnak ,csak úgy bele a világba .

a stresszes, az ideges, a nyugtalan ,és az unatkozó kutyák ugatnak .

de komolyan ,kit érdekel,hogy miért ?? egyszerűen kussoljon és kész. ezért pedig vagy a gazdának KELL TENNIE. vagy neked kell megoldást találnod a problémára.

( én valószínűleg fizikai bántalmazások alkalmazásával ráhangolnám a gazdát )

te talán ,ne tedd ezt,sokkal inkább öntsd le a kutyát hideg vízzel,hogy lesokkold,és kizökkentsd ebből az állapotából .és ha kussol,jutalmazd meg :)persze ezt többször kell megtenned. ha pedig ez nem megy ,jöhet a szegény kutya .......( ezt nem írom le,mert az állatvédők kiakadnak, de ők nem laknak ugató kutyák közelében)

egyszóval a döglött kutya nem igazán ugat.

sajnos ez van . a világ ilyen . mivel a gazdit nem biztos,hogy képes vagy szavakkal meggyőzni ( mivel biztos megpróbáltad már,különben minek kérnél tanácsot itt ?). szóval vagy elviseled, vagy lépsz és cselekszel.

2014. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nekem is volt olyan amikor a kutyám meg kisebb volt,hogy allandoan,egesz ejjel ugatott.Engem is nagyon idegesített es az egyik nenikem mondta hogy mit kell tenni ilyenkor.Szoval amikor ugatott ejjel lementem,raszoltam erejesen es ravertem egyet (nem nagyon nagyot csak hogy erezze hogy ezt nem szabad) ezt tobszor megcsináltam es egy idő utan mar nem ugatott:)Mostmae ha esetleg ugat az ablakokon raszolok es abbahagyja:)
2014. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Félreértések elkerülése érdekében NEM vertem a kutyám!!!
2014. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
JELENTSD fel a szomszedot! Tilos lancot tartani kutyat!
2017. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!