Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi fog történni?

Szerintetek mi fog történni?

Figyelt kérdés

Nyár végén elutazok egy hétre a kutyám nélkül és nagyon félek őt itthon hagyni. Nagyon sok dolgot elértem már vele. Póráz nélkül séta, 98%os behívhatóság, nagyon szófogadó és fegyelmezett.

Csak én foglalkozok vele és félek, hogyha itthagyom az a sok munka, amit beleraktam ezalatt a 1,5-2évben, annak egy része elveszne, mert akivel itthonhagynám az nem olyan következetes és a kutya nem is fogad szót úgy neki.

Szerintetek mi fog történni? Ha visszajövök ugyanolyan lesz minden vagy nálam is be fog próbálkozni a hülyeségeivel? Mennyi idő lesz mire visszaáll a rend?

Nagyon sok munkám van benne, de nagyon szeretnék elmenni erre a nyaralásra és őt sajnos nem vihetem magammal.

Előre is köszi a válaszokat :))



2014. máj. 21. 22:18
 1/6 Upxlewhax válasza:
Szia! A kutya soha nem felejt!!! Akitől megtanult dolgokat, azt meg is fogja jegyezni míg él! És csak annak fog rá engedelmeskedni, kinek az arcát látta, hogy ki tanította be azokra a dolgokra! Ugyan azt az étkeztetést kapaj nap mint nap, mint eddig kapott!!! nem lesz a kutyussal semmi baj, hidd el nekem. :) Jó nyaralást előre is! Jóéjt, Szia.!
2014. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max el kell vinned jól lefárasztani mikor hazaérsz, de más nem lesz.
2014. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Furcsa azt olvasni, h a kutyád nem viheted magaddal. De ne aggódj, nem fog felejteni, és biztos örül majd neked, mikor hazaérsz. A kutyus hol lesz addig?
2014. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt semmi nem fog változni. Az enyém hónapokig volt kölcsön, természetesen mindenre emlékezett, amit tanítottam neki, de eleinte kicsit következetesebbnek és határozottabbnak kellett lennem, mert picit elkapatták. A kutyák tudnak különbséget tenni személy és személy között, tudják, hogy kinél mit engedhetnek meg maguknak és mit nem.
2014. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmit sem fog változni az irányodba, mivel hiába az ismerősöd nem olyan következetes, stb., de a kutya hozzád kötődik és képes arra, hogy más emberrel másképp viselkedjen, mint veled.


Pl. az egyik kutyámat ugye ketten is neveljük, foglalkozunk vele (én többet), de a sétánál pl. más dolgokat engedünk meg neki. Én pl. nem engedem, hogy húzzon, nem is húz, de a párom engedi neki, így őt húzza. De amint én átveszem a pórázt, máris szépen jön.

2014. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)) akkor megnyugodtam xĐ :))
2014. máj. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!