Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnák találni olcsón...

Hol tudnák találni olcsón eladó dobermann kutyát?

Figyelt kérdés

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében hol találok dobermann kutyát??

legjobban kölyök kutya kellene és kan



2014. máj. 22. 18:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát pedig muszáj lesz mert ha nem veszel annyiért többet in ott hagyhatsz az orvosnál. Inkább egyszer egy jó kutyáért fizess sokat. Akkor kapsz egy normális kutyát. Ha nem a te bajod ha altathatod le. Ez nem pénz kidobás. Neked nem való állat mert nem tudsz roma gondoskodik
2014. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%

ha neked egy kutya "pénzkidobás", akkor inkább játssz plüssállattal...


úristen... minek az ilyen embernek kutya???

2014. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nem tudod lehet egyszerű keverék lesz. Vagy agresszív esetleg ideg gyenge

Szerintem miért adnak ingyen egy olyan kutyát aminek jobb példányaiért kérnek 1600 euro és afeletti árakat????

2014. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Gyanús, hogy azt a kutyát ingyen akarják adni...
2014. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

akkor se fogok 100 ezert ki dobni egy kutyára mert nem éri meg és inkább el megyek messzire egy kutyát venni mert az ingyen van és nem érdekel amit mondtok mert ez hülyeség azt hittem értelmesebb válaszokat irtok majd de inkább hagyjuk

semmi értelme fizetni sokat egy kutyáért mert 100 ezerből már veszek egy értelmesebb dolgot de inkább akkor nem veszek kutyát de be vagytok bolondulva a kutyába és igy fizettek sokat de NEM ÉRDKEL!!

2014. máj. 22. 19:10
 16/32 sippara ***** válasza:
89%
Iiiigen cica, mindenki hülye, csak te vagy villamos :) na üljél szépen vissza a helyedre :)
2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

Akkor miért jöttem ide?

Oké azt veszel amit akarsz. Csak majdcsak nem fogsz tudni vele bírni. Farok növelésre nem veszünk kutyát ami értelmes dolog. Bár a szüleid esetében a gumi lett volna az ami kellett volna

2014. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondanak hülyeséget.Megveheted olcsón is,de olcsón kapsz egy olyan kutyát,aki lehet hogy 1 hét múlva lebénul,vagy bármi örökletes betegsége lesz,lehet akár ideg gyenge is.És a legtöbb betegség meggyógyítása 20 00nél kezdődik,majd fél millióig is eljuthat az állatorvosi költség.

Ezért ajánlatosabb,ha veszel drágábban egy egészséges kutyust.


Ha elmész a menhelyre,ingyen hazavihetsz egy hálás kutyust.

Csak házőrzésre kell?

Hobbi?

Tudnál vele minden nap órákat sétálni,futni?

Az rgy dolog ha van pénzed.De foglalkozni is sokat kell egy állattal.

2014. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%
Van pénzed, de nem akarsz kiadni a kutyára pénzt. Elég ellentmondásos, nem? Inkább gyűjts egy MINŐSÉGI kölyökre, minthogy vegyél egyet 20 ezerért, ami pár nap múlva meghal, mert nincs oltva és féregtelenítve.
2014. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
93%

Hahh... Figyelj, haver. Én kemény 20.000 Ftot fizettem a kutyámért. Dobi, akit egy olyan p.ö.cs.a.r.c vett meg a tenyésztőtől, mint Te. Köztetek annyi a különbség, hogy ő legalább áldozott 100.000et arra, hogy vegyen egy faroknövelőt, kicsapja a kertbe egy kennelbe "házat őrízni". Mert a dobi majd megvédi neki a házat 0 képzéssel, 2hónaposan HAHA! Aztán mikor olyan MARADANDÓ sérüléseket okozott az 5 HÓNAPOS frusztrált KÖLYÖK KUTYA a gyerekén, amit szegény kissrác egy életre az arcán fog hordozni, el akarta altatni. Már perrel fenyegettem, mire megegyeztünk, hogy én elhozom. Most 9 hónapos, folyamatosan rehabilitálom. Több-kevesebb sikerrel.

EGY DOBERMANN NEM JÁTÉK! HA NEM TISZTEL, BÁNTANI FOG TÉGED , TE MEG MAJD MAXIMUM HÍVHATOD A MENTŐT MAGADHOZ, HA MEGÉLED. Ha fél tőled, ugyanúgy r.á.b.a.sz.t.á.l.

Tudod neki biztosítani azt, hogy 0-24-ben veled legyen? De legalább 0-23-ban?

Tudsz neki elég mozgást biztosítani? Én viszem magammal egyetemre, mikor órám van, vár a kocsiban, mikor szünet, ott van velem, szaladgál. Ha olyan órára megyek, viszem magammal. Van, hogy biciklivel megyünk ha be tud jönni velem.

Heti 2x kutyaiskolába járunk. Nem azért, mert nem tudom itthon is megtanítani neki ugyan azt, azért, mert kell neki az, hogy fix időben úgy leszívjam az agyát, hogy ne akarja magát elfoglalni.

Hétvégente megyünk kirándulni, jön velünk.

Mivel rövid szőrű, és mivel nagyon igényli a gazdi közelségét, MUSZÁJ BENT TARTANI.

Ha télen kirakod 1,5-2 óránál tovább, MEGFAGY, FELFÁZIK, az állatorvosi költségek pl. egy laza kismedence-gyulladásnál akár milliósak is lehetnek, mire rendesen meggyógyul a kutya.

És akkor még nem is beszéltem a jelleméről... főleg nem egy kanéról...

2014. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!