Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon mernéd hagyni a kutyáid...

Otthon mernéd hagyni a kutyáidat egyedül a lakásban, amíg nyaralsz, ha a rokonod napi háromszor meglátogatná őket?

Figyelt kérdés
Két yorkim van, az egyik nehezen kezelhető, a másik tündér, 6 és 7 évesek, amióta velem vannak nem voltam nyaralni, most elmennék egy hétre, de nem tudom kire hagyni őket, kutyapanzióba pedig nem akarom, azért sem mert félek, hogy a nehezen kezelhető kutyám nekiugrana más kutyáknak. A rokonaim, ismerőseim között nincs olyan, aki vigyázna rájuk. Arra gondoltam, hogy itthon hagyom őket ketten a lakásban és a rokonom napi háromszor eljön hozzájuk, kiviszi őket sétálni egy kicsit, játszik velük, megeteti őket. Szerintetek felelőtlen vagyok?
2014. máj. 24. 16:32
1 2
 11/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Abban az esetben hagynám magára így a kutyámat, ha a napi 3 séta közül legalább az egyiken NAGYON JÓ ismerős tudná levinni a kutyámat, ahol játszanak, tanulnak, gyakorolnak, azaz MINŐSÉGI foglalkozást kapna a kutya. Tehát olyan embert keresnék, akit a kutyám nagyon jól ismer a rendszeres közös tevékenységek miatt és hallgat is rá adott szinten. Viszont egyszerűbb, ha a kutya költözne az ismihez!
2014. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám. Van olyan kutyapanzió is, ahol bent tartják a kutyákat lakásban, de gondolom jóval hamarabb le kell foglalni, mivel egyszerre csak egy gazdi kutyáját/kutyáit fogadják. (Bp-en tudok egyet, ha kell priviben elküldöm a linket)
2014. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!