Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 17 éves tacsi kutyánkat ma...

17 éves tacsi kutyánkat ma elaltadtuk, hogy beszéljek a 3 évesemmel erről?

Figyelt kérdés

A mamánál volt a kutya nem minden nap látta, viszont szerette ő is nagyon és emlegeti is. Már tegnap este is voltak gondok vele neg is érezte rajtam de akkor még nem mondtam semmit.

Most arra gondoltam,hogy azt mondom,hogy elment a dédi papához és a testvéréhez a mennyorszagba es most együtt játszanak. Szerintetek?


2014. máj. 26. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elég jó. Ezt mondanám.
2014. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában ilyen mesét szoktak beadni a gyerkőcöknek, és így nem is fáj nekik annyira. Szóval szerintem nyugodtan mondhatod.
2014. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, mond ezt :)
2014. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"


SZIVÁRVÁNYHÍD

A Menyországot a földdel egy híd köti össze, amelyet Szivárványhídnak neveznek.

A híd innenső oldala a lágy zöld fűvel borított dombok, hegyek és völgyek földje. Ha egy állat meghal, aki nagyon közel áll valakinek a szívéhez, a halála után a Szivárványhídhoz megy. Itt mindig van elég víz és eleség, folyton lágy tavaszi szellő fújdogál.

Az öregek megfiatalodnak, a sérültek újra épek és egészségesek lesznek, pont olyanok amilyennek álmunkban látjuk őket nap mint nap, vagy amint emlékeinkben újra és újra előjönnek. Napjaik önfeledt játékkal telnek, boldogságuk mégsem teljes mivel mindegyiküknek hiányzik az a pótolhatatlan személy, akit maguk mögött hagytak.

Nap mint nap játszanak és rohangálnak, de eljön a nap, amikor egyikük hirtelen megáll. Fénylő szemei a messzeséget fürkészik, vágyakozó teste remegni kezd. Hirtelen kitör a csoportból, és szinte repül a zöld fű fölött egyre gyorsabban és gyorsabban. Észrevesz Téged, és amikor te és különleges barátod újra találkoztok összeölelkeztek az örömteli újraegyesülésben, és soha nem váltok el többé. Az öröm csókjai záporoznak arcodon, kezed újra simogatja a szeretett fejet, és végre újra belenézhetsz azokba a bizalommal teli szemekbe, amelyek oly régen távoztak az életedből, de a szívedből nem hiányoztak soha.

Együtt mentek át a Szivárványhídon."

Persze, kissé leegyszerűsítve lehet elmondani.

2014. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerintetek mikor beszéljek vele erről?
2014. máj. 26. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor rákérdez, vagy amikor mentek a mamához és nem találja a kutyát.
2014. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem várnám meg, amíg elkezdi keresni. Mielőtt mennénk mamához, akkor mondanám el, hogy számíthasson rá, már nincs ott a tacsi :(
2014. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem akkor beszélek vele amikor én is megnyugodtam egy kicsit. De mielőtt jönnének jövőhéten a mamáék beszélni fogok vele.
2014. máj. 26. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Közöld vele úgy ahogy egy felnőttel közölnéd. Ő már nincs velünk,egyedi jobb helyen van.

Ha úgy kezeled mint egy gyereket a témát gyerekként fogja mindig felfogni. Ha más feltudja dolgozni ő is képes lesz rá. A te dolgod ilyenkor meg nem az hogy nem vagy képes össze szedni magad. Térj észhez

2014. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csak ez volt ami összejött a hétre. Illetve hétvégére erre gondoltam,hogy összszedem magan. Nem volt még ilyen rossz hétvégémennyi.
2014. máj. 26. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!