Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a fajtiszták több...

Igaz, hogy a fajtiszták több betegséget kapnak el, mint azok, akik nem fajtiszták?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Azt mondják, hogy a fajtiszták könnyebben lkaphatnak bármi betegséget, a keverékeknek pedig erősebb az immunrendszere.
2008. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt állítják, igen.
2008. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így tudom
2008. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz.Nekem van két keverék kutyám meg egy fajtiszta pulim.És a fajtiszta pulim annyi minden nyavaját elkapott hogy ne tudd meg.

Csak neki több betegsége volt mint a két keverékkutyámnak összesen eggyütvéve.Szóval és a keverékekre esküszök..

A keverékkutyáimnak eddig semmilyen betegsségük nem volt és remélem hogy nem is lesz :)

2008. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részben igaz. A sima fertőzéssel terjedő betegségeket ugyanúgy elkapják a keverék kutyák is, viszont a fajtákra jellemző örökletes betegségekre kevésbé hajlamosak. Mindegy, hogy milyen fajta, vigyázni kell rá, és akkor nem lesz probléma, illetve fajtatiszta kutyák tisztességes helyről kell venni, ahol kiszűriki az örökletes betegségeket.
2008. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez igaz.A barátnőm kutyája fajtatiszta,és volt egy csomó betegsége,az én kutyám viszont keverék,a dokival csak az oltásoknál látják egymást.
2008. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!