Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen családi kutyát ajánlotok?

Milyen családi kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy kistestű, nafyon játékos menhelyi spániel keverékünk van, neki szeretnénk egy társat, meg persze magunknak. Szintén játékos, nagytestűt, ami kiváló házőrző is egyben. (Bár Bogi kutyánk is igen vérmes tud lenni :D ) Családdal normálisan viselkedjen, ne egygazdás legyen, gyerekeket szeresse. Nekem még nincs, de nővéremnek van egy 9 hónapos és egy 3 éves gyereke akik minden nap itt vannak szinte, mert a szomszédban laknak. Én első körben a bullmasztifra és a dobbermannra gondoltam. Bár nem tudom mennyire felelnek meg a leírtaknak...
2014. máj. 26. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Oké elmondtad te mir akarsz.

De te mit tudnál neki nyújtani?

2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobermannak erős kéz kell, vele nagyon komolyan kell foglalkozni. Pici gyerekhez nem túl jó szerintem. Német juhászkutya? Ő családdal is aranyos, és ha kiképzik kiváló őrzőkutya.
2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Berni pásztor? Golden retriever? Labrador?

Itt egy jó kis teszt: [link]

Őszintén töltsd ki :)

2014. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a legjobb a boxer, a bernáthegyi és az ír szetter lenne a legjobb választás, de a bullmasztif is nagyon jó választás lenne. Nekem még a rotweiler is beugrott, de a dobermann-nal együtt, inkább egygazdások. Ja és még ott van a jóöreg és bevált választás is, a golden, vagy a labrador retriver.
2014. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én labit ajánlanám vagy a goldent, de ők nem házőrzők.Én a helyedben boerboel -t vennék. :)
2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Njuhász
2014. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Menhelyi mixet....de ha ragaszkodtok a fajtatisztasághoz, akkor a berni pásztor jó választás lehet.
2014. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!