Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lányok! Ti oda mertek menni...

Lányok! Ti oda mertek menni egy leonbergihez/újfoundlandihoz/malamuthoz őt megsimogatni (tehát az óriási cuki kutyusokhoz), vagy csak a mikro divatkutyákat simogatjátok inkább/folyton?

Figyelt kérdés

Azt nagyon fontos kihangsúlyozni, hogy ezek nem az esznek-a-kezetekből kutyusok, hanem óriási termetük ellenére nagyon aranyosak, édesek, játékosak. Egyáltalán nem a para kaukázusi, vagy tibeti masztiff kategória.


Ennek ellenére valaki felvetette, hogy csupán méretük miatt nem biztos, hogy oda mernek majd menni hozzájuk őket megsimogatni, a legtöbb lány a mikroszkópikus méretű ebeket "támadja" csak le.


Viszont nekem azok nem kutyák, csak emiatt soha nem fogok ilyen "kutyákat" tartani.



2014. máj. 28. 11:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Kilences, miért ne? ;)
2014. máj. 28. 13:04
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem simogatok idegen kutyákat, és az enyémet se hagyom, hogy idegen tutujgassa. Egyébként imádom a nagytestű kutyákat.
2014. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
Nekem két alaszkai malamutom van (26/L) és imádom a nagytestű kutyákat. A kistestűeket viszont nem kedvelem mert a kissebségi komplexusuk meg a rossz nevelés miatt (szerintem) hamarabb támadnak emberre mint egy nagytestű családi kutya. Én simán megsimogatom más kutyáját (főleg a nagyokat :-D ) persze megkérdezem a gazdáját szabad e, és nem utolsó sorban felmérem a kutya reakcióját hogy miként néz rám. Ahogy nekünk embereknek sem mindig szimpatikus mindenki úgy a kutyáknak sem. Olyankor kihagyom a simit ha furcsán néz a kutya :-D
2014. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha megvan az imádat, akkor miért nem? :)

Ne legyetek már (páran) ilyen zárkózottak! Be happy! ;)

2014. máj. 28. 13:17
 15/37 A kérdező kommentje:
Bocs, előző utolsó előttinek ment.
2014. máj. 28. 13:17
 16/37 A kérdező kommentje:
Tizenhármas, én máris imádlak! :DD Az alaszkai malamutok nekem is nagy kedvenceim.
2014. máj. 28. 13:20
 17/37 anonim ***** válasza:
70%
Biztos minden fajtának megvan a jellegzetessége, és minden kutyának van saját személyisége, de ezek a szánhúzók olyan fifikás, önfejű, makacs kis bohócok hogy az nem igaz.. :-De épp ezért vagyok oda értük, mert szabad szelleműek, mégis ragaszkodóak. Viszont kell a gazda erős jelleme ahhoz hogy ő legyen a falkavezér. Neked van kutyád? Vagy miért jött ez a kérdés?
2014. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
49%

Én megszoktam simogatni őket, még hogy simogatni, agyonszeretgetni! :) Persze csak akkor, ha a gazdájuk megengedi, de a mi környékünkön nem igazán vannak nagytestű kutyák, vagyis vannak, csak szegények nem nagyon járnak a kerítésen kívül.

Nincs bajom a kistestű, divatkutyákkal, mert azok is lehetnek normális kutyák, ha nincsenek félrenevelve. Egyetlen bajom velük, hogy veszettül ugatják az én teljesen nyugodt kutyámat, éppen hogy nem támadnak neki. És akkor az megy, hogy "Jajj de kis mérges, annyira aranyos", mikor én meg sétáltatom a békés amstaffomat a városban, a szembejövők inkább átmennek a túloldalra...

2014. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
48%

Nálam a kutya térd felett kezdődik :) Szeretem azokat a nagy macikat, de a kedvenceim a boxer és a bullmasztiff.

25L

2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem el vagy tévedve. Ide nem lányok írnak hanem általában KUTYÁSOK, akiknek elég nagy sértés ha azt képzelik róluk, hogy félnek egy kutyától, bármilyen neműek legyenek. Az ilyen előítéletek, hogy a lányok a cukiságot akarják, gyengék, meg félnek a nagy kutyáktól biztos, elég visszataszítóak.

Amúgy én viszolygok a cuki kutyáktól. Legyen az kicsi vagy nagy, tök mindegy, hogy a kinézete, a neve, vagy akármilye cuki. A "kemény" kutya az igazi kutya. Az ismerkedésnél pedig teljesen hidegen hagy, hogy kinek milyen állata van, tehát nem ezzel fogsz bevágódni. Mert ugye jól gondolom, hogy azért kérdezed ezt... Eleve nem járkálok csak úgy oda mások kutyáját simogatni, ugyanis nekem is van elég kutyám, és minden csoda csak 3 napig tart, évek után nem fogok már pár ismeretlen kutyától elájulni.

2014. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!