Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lányok! Ti oda mertek menni...

Lányok! Ti oda mertek menni egy leonbergihez/újfoundlandihoz/malamuthoz őt megsimogatni (tehát az óriási cuki kutyusokhoz), vagy csak a mikro divatkutyákat simogatjátok inkább/folyton?

Figyelt kérdés

Azt nagyon fontos kihangsúlyozni, hogy ezek nem az esznek-a-kezetekből kutyusok, hanem óriási termetük ellenére nagyon aranyosak, édesek, játékosak. Egyáltalán nem a para kaukázusi, vagy tibeti masztiff kategória.


Ennek ellenére valaki felvetette, hogy csupán méretük miatt nem biztos, hogy oda mernek majd menni hozzájuk őket megsimogatni, a legtöbb lány a mikroszkópikus méretű ebeket "támadja" csak le.


Viszont nekem azok nem kutyák, csak emiatt soha nem fogok ilyen "kutyákat" tartani.



2014. máj. 28. 11:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%
Kis kutyám van, de ennek ellenére Német dog mániám van, nem tudok ùgy elmenni mellette, hogy ne simogatnám meg. Èn minden kutyát szeretek és nem tartok a nagyobbaktòk sem Első kutyám Masztiff volt ;) 17/l
2014. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy neked a kiskutya nem kutya, de egy igazi kutyásnak nem a méret a fontos..
2014. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2 éves újfundlandi kutyusommal szoktam túrázni,sétálgatni.Mindig letámadnak a kisebb 8-10 éves gyerekek vagy akár 1-2 felnőtt is hogy meglehet-e simogatni,én mindig mondom hogy persze,mert nem bánt,és szereti az emebereket.:) De amúgy én nem szoktam simogatni más kutyusát,inkább csak megnézem:))
2014. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Én épphogy ilyen panelcirkálókhoz nem merek odamenni mert a kisebb kutyák agresszívebbek. De mikor meglátok egy jó nagy kutyát mindig odamegyek megsimogatni <3 én is szeretnék egyet
2014. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

NEM. Nem megyek oda idegen kutyához, elvégre hogy jövök én ahhoz. Nade ha ő jön ismerkedni az más.


Én minden kutyát szeretek, de a kicsikkel óvatosabb vagyok :)

2014. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
ekem akitám van és egy huskym a husky nem olyan nagy de az akita szép agytestű 65cm a marmagassága
2014. júl. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
33%

Ez meg milyen kérdés? Imádom a nagy kutyákat, gyerekkorom óta egy Leonbergiről álmodom és amint kapok állást, arra fogok gyűjteni. Nekem nem kutya a kis patkány kutya, ami kevesebbet eszik mint én és könnyebb felemelni, mint a macskámat. Ne általánosítsunk, attól függ, milyen lányokra gondolsz :) Én személy szerint biztosan nem hagynám ki az alkalmat, hogy megsimogathassam. Ausztriában addig szerencsétlenkedtem, míg rá nem jöttek, hogy meg szeretném simogatni, de megérte a bénázást.

17/L

2015. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem simogatok meg idegen kutyákat, pedig szeretem őket meg minden. Nem árt óvatosnak lenni, mert akár a barátságosnak tűnő ölebek is odakaphatnak. Ha meg akarok simogatni egy kutyát előtte megkérdezem a gazdáját.
2015. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Én simán odamegyek minden kutyához, meg is simogatom őket, sőt! Volt, hogy egy idegen ír farkast "ölelgettem". Nekem bichonom van, imádom, de ha lett volna lehetőségem, most egy sokkal nagyobb kutyus csücsülne mellettem. Szerintem hülyeség félni tőlük, hiszen ők is megérzik, ha félnek tőlük és csak idegesek lesznek. 16/L
2015. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nemet juhaszokkal es malinois-kkal dolgozom most, de ennek ellenere a kicsiket jobban szeretem, marmint nem a nagyon piciket, de 5-15 kg kozott. Viszont merettol fuggetlenul nalam egy jol nevelt, kiegyensulyozott kutyaval lehet bevagodni, meg felelos gondolkodassal. Nalam nagy valoszinuseggel kizaro ok lenne egy ilyen kerdes felmerulese, tehat, hogy esetleg csajozas miatt tartanal ilyen-olyan kutyat, illetve a pici kutyak lenezese sem szimpatikus.
2015. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!