Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor mutassam be a kiskutyát...

Mikor mutassam be a kiskutyát a gyerekeimnek? Lehet, hogy túlspilázom, de a legkisebb stresszt szeretném okozni a kutyinak. Verziók lent.

Figyelt kérdés

Kb. 10-re megyünk érte, gyerekek anyósnál maradnak.

1. hazafele jövet szedjük össze a gyerekeket és ismerkedjenek meg a kutyával, ezután menjünk haza, ahol még bemutatom az idős kutyánknak.

2. jöjjünk haza, ismerkedjen meg a kutyánkkal, majd csak este hozzuk haza a gyerekeket, amikor egy kicsit már megszokta az új környezetet.

És természetesen a gyerekek nem nyúzhatják agyon a kutyust. Ha félénk lesz, akkor csak a kezemben simizhetik.


2014. máj. 30. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szimpatikus gazdinak tűnsz :)

Én a második verzióra szavazok.

2014. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Második verzió szerintem is.
2014. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is a második verzió legyen.
2014. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Második verzió. A gyerekek és egy idegen kutya megismerése külön-külön is nagy stressz, de egy idősebb kutyával jobb úgy találkozni és összeszokni, hogy nem zsongják körül gyerekek.
2014. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
+1 a 2. verzió mellett :)
2014. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sippara ***** válasza:
83%
A 2. verzióra szavazok én is, talán annyit változtatnék, hogy a kicsit nem bevinném a nagy területére, hanem még kint ismertetném össze őket egy kisebb-nagyobb séta keretein belül (azért csak talán, mert nem tudom, mennyi idős a kicsi, hány oltása van, mennyire fertőzött bármivel a környéketek).
2014. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

9 hetes a kicsi, a nagy meg egy bamba 10 éves. :) Kertes házban lakunk (falun), így az a baj a sétával, hogy az összes kutya üvölt, mint a sakál.

Biztos vagyok benne, hogy a nagy jól fogja fogadni.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2014. máj. 30. 18:52
 8/9 Akiteki ***** válasza:
77%
Én meg azt javasolnám, hogy a gyerekekkel együtt menjetek a kutyáért. Mire hazaértek, jó kis otthoni szaga lesz a picinek a gyerekektől és a nagy kutya ezt érezni fogja rajta. Épelméjű kutya egyébként is azonnal befogadja a kölyköt és vigyáz rá. A kicsinek meg ne legyen az első stressz (költözés) utána a következő, hogy rászabadul 2-3 gyerek. Inkább fordítva, a régi helyen örül a látogatóknak és mire hazaértek már megszokja őket.
2014. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!
2014. máj. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!