Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Általános iskolás vagyok. Elég nagy kertünk van, és megtudnám oldani a biztonságos tartását a kutyámnak. közepes szőrhosszúságúra gondoltam ami csak fésülést igényel. Kint lenne tartva a kutyus, és naponta vinném sétálni. Nem gondoltam se túl aktív-se túl lusta kutyára.

Kb ennyit tudok mondani

Milyen fajtákat tudnátok nekem ajánlani? Melyik lenne a megfelelő döntés?



2014. jún. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyi. Mégpedig azért, mert nem vagy fajtabolond. De gondolj bele: most általánosba jársz, majd elkezded a gimit. Akkor fogsz eljárni bulizni, ismerkedsz - akkor is be fogod tudni tartani mindazt, amit most a kutyával elhatároztál? Egy kutya akár 15 évig is elélhet, jól gondold meg, hogy tudod-e vállalni.
2014. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy az a bulizós tipus leszek. Most sem szeretem a bulikat...Sőőt.

Betudnám vállalni a kutyát, és meg tudnám oldani a tartását is, és a sétáltatást is élete végéig. :) Szinte mindent meg tudok adni neki :)

2014. jún. 1. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én őket ajánlanám Neked:

[link] - itt a Morzsi nevű tűnik innen ideálisnak

vagy:

[link] - itt Csele


De nézd meg a többi kutyát is a honlapon.

2014. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
16 éves koromban én is azt mondtam, hogy nekem kutya kell. Minden hétvégét otthon töltöttem, minden nap, sokat sportoltam, túráztam stb. Anyám nem engedte, pont ezekkel az indokokkal, mert ő nem akart. Most egyetemre járok, dolgozok, fél hatkor elmegyek otthonról, 11kor hazaérek. Hétvégén bulik, haverok. Szóval ne akarj úgy kutyát, hogy ha pl a szüleid nem akarnak, vagy nem tudnak vele foglalkozni, Ha most kutyám lenne, elég keserű élete lenne anyukámnak, meg a kutyának is. Hidd el, saját kutyát majd ha saját életed lesz, addig ne, mert egy kutya jó esetben negyed évszázadig veled van. Gondolj bele, ha most veszel egyet, (kb 10-12 éves lehetsz) a kutyus nagy valószínáséggel fogja ismerni a gyermekeidet is, ha él 15-16 évet. Addig jó néhány dolog lesz, amikor nem lesz időd kutyázni és nem csak a bulikra gondolok.
2014. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!