Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyam, osszevetekedett...

A kan kutyam, osszevetekedett egy masikkal eleinte ugy veltem h semmi baja, nem lattam a hosszu szore miatt, aztan jott a baj?! (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
1-2 napja a kutyusom verekedes aldozata lett lerendezte a kutyust es visszaszaladt hozzam, az nap meg semmi baj sem volt , masnap reggel megyek ki viszem neki a kajat es latom hogy veres a hata es az oldala , sokat tudok az allatokrol es ertek is nagyjabol hozzajuk lattam egy sebet az oldalan kb egy 5forintos nagysagu kifertotlenitettem betadinnal alkoholos fertotlenito szerrel aztan bekotoztem a sebet , nagyon aranyos volt a 15eves kutya ugrslt setalt es estere elkezdett gennyezni a seb... oltari budos volt es a kutya nem kel fel. Mit csinaljak?
2014. jún. 2. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már elvihetted volna egy állatorvoshoz...
2014. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell vinni dokihoz, még ha a seb rendben is lenne, egy másik kutyától elkaphat sok vackot! És ezek szerint mégis van valami fertőzés, vagy tályog, vagy hasonló, hiába kezelted le. Mindenképp látnia kell orvosnak, mielőtt komolyabbra fordul!
2014. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget :)
2014. jún. 2. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi képpen nem tanácsos bekötni mert nem szellőzik, plusz a cuccnak ki kell folynia. Vidd el dokihoz mert antibiotikumra van szüksége. A nagy szőrt is érdemes eltávolítani körülötte így könnyebb a seb kezelése.

Bár én mai napig azt mondom nem értek a kutyákhoz de szerintem belázasodott azért bágyadt. Kell neki fájdalom csillapító, meg gyulladás csökkentő.

2014. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!