Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beleszakadt a kullancs a...

Beleszakadt a kullancs a kutyámba, fura seb van így 1hónap után is a helyén. Mitől? (kép)

Figyelt kérdés

Nem voltam itthon mikor kiszedték belőle, bele is szakadt de azt hittük kidobja magától a bőre. Sajnos nem tudtam jó képet csinálni mert mocorgott..:) Nem annyira látszik de a sebnek kicsit "kráter" formája van

van.

[link]


[link]


(Természetesen ezzel nem az orvoson szeretnék spórolni,csak hátha valakinek volt itt ilyen problémája..holnap megyunk dokihoz :))


2014. jún. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Doki az jó ötlet. Apámnál volt ilyen, hogy beleszakadt végül a sebészeten vették ki neki mert besebesedett.
2014. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha használtok kullancsirtót, akkor valószínűleg nem lesz baj. Ha sárgás lesz az ínye, kedvetlen, bágyadt, étvágytalan lesz, akkor van baj.
2014. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kutyus vizelete nem pirosas, akkor a kullancs nem volt fertőzött..
2014. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sok kullancs volt már a kutyámban mindet én szettem ki , volt mikor beleszakadt a feje de nem nagy baj ,attól is függ hogy milyen fajtájú kutya
2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!