Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok sírás és hasmenés?

Sok sírás és hasmenés?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el a kiskutyámat, 9 hetesen. Folyton ki akar menni, sokat sír. Az éjszakát szinte végig sírta. Orvoshoz csak szerdán megyünk. Már 2x folyékony volt a széklete. Mit rontottam el?
2014. jún. 4. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha maradékot evett, akkor most neked is azt kell adnod, és lassan bele tenni a továbbiakban általad szánt tápot. Mindenféle cuccost adsz a kölyöknek, naná, hogy fosik. 9 hetesen pedig rendesen tele lehet féreggel, ha nem volt még kihajtva belőle sosem. Ha vársz még egy kicsit, hányni is fog. Férgeket.Jó orvos amúgy sem olt azonnal ilyen kutyát. Előbb féregteleníti legalább egyszer.

Sírás meg érthető. Keresi az alomtestvéreit, az anyját. Nem foglalkozol vele, ha sír.

2014. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt add,amit eddig kapott szerencsétlen,mert ettől az össze vissza etetéstől simán fosik,vagy lehet parvós is,ha nem kapta meg a vedőoltást eddig.A féregtelenítés meg alap,bármelyik állatpatikában kapsz,recept nélkül.
2014. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Gyógysertárban kérdeztem, azt mondták hogy csak receptre van féregtelenítő.
2014. jún. 5. 00:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne a gyógyszertárba mászkálj, hanem vidd el orvoshoz a kutyádat. Majd fizetsz részletben. Néha én is így szoktam csinálni és semmi baj nincs belőle.
2014. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Imola Ágnes ***** válasza:

Nem szaporító, na persze... miért is lenne az? Talán mert a 9 hetes kölyköt maradékon tartja? Vagy mert arra nem gondolt, hogy féregtelenítse, netán oltsa, vagy a törvény szerint chippet rakjon bele???

A folyékony széklet sok mindenre utalhat, többek között arra is, hogy jövő szerdán már nem kell fizess az orvosnak, mert addigra nem lesz kutyád!

2014. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ma már nincs hasmenése. Orvos után majd írok, had essetek pofára.
2014. jún. 5. 14:14
 17/19 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen hoztam szintén njuhász, tenyésztőtől, chip, féregtelenítés, parvo oltás megvolt már az első nap volt hasmenés és második nap már hányás is. Mentünk a dokihoz bélgyulladást diagnosztizáltak, 2 hétig volt beteg, ez alatt az időszak alatt nem evett így infúzió kellett amikor már nem hányt és nem volt láza mi etettük. Most már jól van szerencsére, remélem nektek nem ez lesz majd írj mi volt. A hasmenést étrend illetve környezetváltás is okozhatja, a sírás szintén, de jobb ha doki látja, mi ha 1 nappal később vittük volna, nem élte volna túl. Írj ha már tudod mi volt az orvosnál
2014. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jobbulást a kutyusnak. Már rendes a kakija, hányás nem volt. Kezdi megszeretni a tápot is. Aki azt irta, hogy ne a gyogyszertárba futkozzak hanem a dokihoz vigyem annak üzenem, hogy van különbség a 200 és a 20000 forint közt. Részletre meg hogyan lehetne fizetni már? Hol élsz... CSak fizetéskor tudom dokihoz vinni, ez van. TÚl fogja élni, mert teljesen egészséges...
2014. jún. 5. 16:57
 19/19 A kérdező kommentje:
Most ment el a doki, teljesen egészséges, megkapott mindent ami szükséges.
2014. jún. 11. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!