Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit írnátok a menhelynek?

Ti mit írnátok a menhelynek?

Figyelt kérdés

Már tettem fel ezzel kapcsolatosan kérdést de még sem ezt! Nagyon fontos ez számomra!


Szóval bevittem egy kiskutyát, aki sérült volt, megműtötték, ki ivartalanították!

Anya és apa is meg engedné most már!

Na és a menhely pont ma tette közé hogy az elmúlt két hétben 29 kutya került be hozzájuk, ideiglenesre nincs jelentkező, és nem tudnak más kutyát fogadni!

De én csak azt a kutyust szeretném magamhoz venni, már akkor nem volt szívem ott hagyni csak muszáj volt!



Szeretnék nekik írni hogyha ideiglenesen is de magamhoz venném, vagy talán örökbe ( minden feltétellel tudjátok oltás chip stb ára kifizetése után)


Mit írhatnék??? Annyira nem jut semmi az eszembe, félek hogy vissza utasítanak!


2014. jún. 5. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy negatívumot írok én is, de jobb az őszinteség, az, hogy érlelődsz már több napja ugyanazon problémán, ahelyett, hogy léptél volna valamit, arra utal, hogy elég határozatlan vagy, persze ez nem rossz, de ezen változtatni kell, főleg kutyatartás esetén. Egy kutyának határozott, következetes gazda, kell, különben nem lesz jó sem neked, sem a kutyának. Előttem csupa hasznos dolgot írtak, én azt mondom, ha valamit akarsz tegyél érte, a problémákat meg kell oldani, a tétlenség nem megoldás. Két opció van az esetben, Bármelyik is valósul meg legyen az jó, vagy rossz a te szemszögedből, úgyis csak újabb akadályokat állít fel, amiket szintén meg kell majd oldanod, döntéseket kell hoznod.
2014. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

2 menhelyt hívtam föl!


Mindkettő esetben azt mondták hogy általában 14 nap után lehet magunkhoz venni, semmi rosszalló nincs abban hogy én vittem be a kutyát, mivel találtam!


Elmondtam azt is hogy megműtötték és mondta oltás+chip árát kell fizetni!



Most már a 3. az a menhely lesz akihez bevittem! Úgy hiszem próba szerencse, nem emésztem magam! Nagyon szimpatikus volt a kutyus! Bízom benne hogy akár idibe is megkaphatom, mégis csak jobb lesz neki is nálam, mint egy kis ketrecbe, itthon legalább szabadon szaladgálhat kedvére, mert még is csak valamilyen szinten megfosztva lett a szabadságától!

2014. jún. 5. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:

"Idibe?" Ne írj ilyeneket mert saját magadat járatod le, mindegy hány éves vagy...


Remélem azzal tisztában vagy, hogy egy kutya LEMONDÁSOKKAL JÁR. Például esőben, hóban is vinni kell sétálni, hétvégén is időben fel kell kelni és levinni, hogy elvégezhesse rögtön reggel a dolgát. Foglalkozni kell vele, neveli, tanítani, MÉG AKKOR IS HA FELNŐTT KUTYA.

2014. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!