Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már 10 éve nincs kutyám sajnos mikor a legutóbbi kutyám elpusztult a munkahelyem miatt nem volt időm másikra.De most már egy nyugodtabb több szabad időt hagyó munkahelyem van munkahelyem van.

Kistestű kutyák nem jöhetnek szóba mert van egy 5 éves kisfiam és egy 1 éves kislányom is. Inkább valami nagy testű de birka türelmű nyugodt mentalitású fajtára lenne szükségünk,lehetőleg ne keljen neki félnap mozgás mert annyi szabad időnk nincsen de 2-3 óra hossza séta és játék belefér.

Én egy újfundlandira gondoltam.Csak nem tudom valójában is az jellemző a fajtára mint amiket leírnak?

Vagy ti milyen fajtájú kutyust ajánlanátok?

Bár nem tudom hogy ez számít e kertes házban lakunk a kutyus velünk lakna bent de ki is kitudna menni az udvarra ha úgy van kedve.



2014. jún. 5. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolót megcáfolnám:


Miért nem ajánlatos gyerek mellé?

Én újfundlandikkal nőttem fel,egyszer nem kapott meg,nem morgott rám,nem tett bennem kárt.Ha 1-2 alkalommal fordult elő hogy megkapott játék közben véletlenül,akkor se lett semmi bajom.

Volt hogy lovagoltam rajta kiskoromban akkor se szólt semmit,csak ha megunt akkor leült vagy lefeküdt hogy most már elég.

2014. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ÉN Labradort ajálok cuki és okos is nagyon szeretni való
2014. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Golden retriever!! :)
2014. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 pfruzsi1998 válasza:

Én javasolnám még a bernáthegyit vagy a berni pásztort.

Nagyon emberszerető kutyusok. Egy olyannal se találkoztam, amelyik aggresszív lett volna.

2014. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!