Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kombi oltás után mennyi...

Kombi oltás után mennyi idővel kaphatja meg a kutya a veszettség oltást?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 2 hétnek kell a kettő között eltelni, de mi lesz ha mondjuk egy hét különbséggel kapja a kettőt?

2014. jún. 7. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost! De szerintem jobb megvárni míg kialakul az immunitása a kombira.
2014. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az itteniek (falun lakok), elég analfabéták, mondom megkérdezem inkább itt :D Fontos lenne, lehet ezen múlik egy kutya gazdásodása, egy nagyon rossz helyről (sose volt beoltva, 5 éves, szaporodik, egy tákolmányban lakik láncon) utazhatna külföldre. Ha 1 héttel hamarabb lenne esetleg beoltva, okozna eü-i problémát? Nem lenne rosszul vagy ilyesmi?
2014. jún. 7. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyánál nyugodtan lehet akár egyben is beadni a kombit és a veszettségit.
2014. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh de jo :) Ez negatívan hat a védettség kialakulására?
2014. jún. 8. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutya? Akkor mehet egyszerre a kettő, én is úgy szoktam beadatni évente együtt a veszettség a kombinálttal.
2014. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Bár ha a kutya még soha nem volt beoltva semmivel, akkor neki ez nem emlékeztető oltás hiába felnőtt, hanem az első lesz. Akkor szerintem kell az egy hét szünet, nem lehet egyben... Esetleg itt kérdezd meg, esténként szokott válaszolni a doki:


[link]

2014. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!