Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne innen kutyát venni? Kicsit soknak tartom az árat ahhoz képest, hogy nincs törzskönyvük.

[link]


2014. jún. 8. 19:39
 1/7 anonim válasza:
100%
"Német import kantól, koruknak megfelelő oltásokkal, törzskönyves szülőktől, de törzskönyv nélkül eladóak!" - hát, ez érdekes.
2014. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne érdemes! Mivel tenyésztők nem hirdetnek az OLX-en. Ez szaporító akit nem érdekel hova kerül a kutya, csak a pénz hajtja. Ha innen veszel kutyát az sem biztos, hogy megéli a fél évet, ha pedig mégis akkor valószínű százezreket fogsz hagyni az állatorvosnál, a betegségei miatt.
2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami suskus van a dologban.
2014. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is sántít a hirdetés, ezért kérdeztem meg. Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 8. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Chip is kötelező, azt sem ad hozzájuk. Korunk nincs feltüntetve, ne vegyél innen. Tutira nem tenyésztő hirdetése, nem éri meg az árukat. Valószínűleg nincsenek a szülők szűrve.
2014. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
1 shiba tenyésztő van az országban, ő sem itt hirdet... szóval ne. :)
2014. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem hivd fel, és kérdezd meg, miért nem törzskönyveztet.
2014. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!