Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldogal vagy nápolyi...

Angol bulldogal vagy nápolyi masztiffal lehet agilityzni?

Figyelt kérdés
A bulldog lány, a masztiff kan. Kicsi fölösleg van rajtuk. Merthogy eléggé hurkásak! Melyikkel lehetne jobb eredményeket elérni?

2014. jún. 9. 00:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
masztiff
2014. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyikkel sem. nem atletikus alkatu kutyák.
2014. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyikkel sem, ha agilityzni akarsz vegyél border collie-t vagy olyat ami alkalmas rá.
2014. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyikkel sem... Nekem shar pei kutyám van, masztiffokhoz képest elég mozgékony, sokat fut de még így sem vinném agilityre, alkalmatlan rá. Napi 3-4 órát van kb. ÉBREN, ez is az míg sétálunk a többiekkel. :D
2014. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Minden kutyával lehet agilityzni amelyiknek az egészségi állapota megfelelő. Motiváció kérdése. Nyilván nem fog úgy suhanni, mint egy atletikusabb fajta, de miért ne mozoghatna picit. Nem feltett léccel, kicsit komótosabban is élvezheti a kutya és te is.

Nem kell mindenkinek világbajnoknak lenni és versenyezni, és elég sokan csinálják csak az élvezetért, nem a versenyszellemért, csak mert együtt dolgoznak. Nagyon jó kapcsolatjavító.

2014. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
A többieket pedig nem értem, látszik hogy nem agilityztek vagy nem értitek a lényegét. Ez a vegyél bordert válasz meg elég röhejes.
2014. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért, talán neked masztiff típusú kutyád van?
2014. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Bármelyikében kutyával lehet agilytizni.

Szerintem a masztiff alkalmasabb rá.

Emiatt ne vegyél új kutyát XD

2014. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

remélem viccelsz ,vagy állatorvos az apu :)

az agility sok ugrást és gyors fordulékony elemet tartalmaz . amit a te kutyáid sem az alkatuk,sem a viselkedésük alapján nem lennének képesek pár percnél tovább csinálni. kifulladnának,és meg is unnák ! a séta ,a rövidebb túrák a rendszeres napi szintű fárasztás nem okozna izületi problémát, a mostani meleg idő pedig számukra gyilkos hőség ! az úsztatás okosabb választásnak tűnik. a kaja legyen csak a fele , a mozgás pedig a duplája a mostaninak. és ha ,már úgy látod,hogy képesek 8 km-nél többet sétálni egyhuzamban ,akkor talán kipróbálható az agility. de szerintem ők nem élveznék !!!

2014. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert le lett pontozva a válaszom. Tessék angol bulldog.

https://www.youtube.com/watch?v=bMiBv9kpMJo#t=31

2014. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!