Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 csomó (vagy mi) van a...

2 csomó (vagy mi) van a kutyám nyakán, mi lehet, van tippetek?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk állatorvoshoz, csak nyugtalan vagyok.

7 hónapos, a nyakán, lapockájához közel van két duzzanat, vagy csomó, egy kisebb és egy nagyobb. Tapintásra puha, mozog. Jó kedve van, eszik-iszik semmi gond a közérzetével.

Zsírcsomó lenne?

2-3 hete babéziával voltunk dokinál, kapott több szurit is, a nagyobb csomó ott van, ahová az imizolt kapta.

Lehet emiatt? Volt már hasonló eset?



2014. jún. 10. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Injekció után lehet ilyen csomó egy darabig. Majd elmúlik. Ne nyugtalankodj.
2014. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2-3 héttel utána is? :O
2014. jún. 10. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Az Imizolos csomó jó sokára fog felszívódni.
2014. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen a szurik után szoktak ilyenek lenni. Nekünk ráadásul nem is utána, hanem egy héttel utána jelenik meg. Sokszor kétségbeesek,hogy mi az , mert az oltást már el is felejtem. Szóval ne vidd ezért el szerintem.
2014. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán megnyugtató!

Gondolom, akkor el tudjátok hogy meglepődtem, mikor megláttam a két csomót.. már azt hittem valami daganatos dolog lesz.

De a biztonság kedvéért holnap reggel felhívom a dokit.

2014. jún. 10. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónappal után jelentkezett ez a dudor (jó nagy volt) az oldalán, persze énis beparáztam, de pont mielőtt vittük volna dokihoz eszembejutott hogy mondta hogy lehet ilyen, felhívtuk és kiderült hogy tényleg miatta volt :) valszeg a te kutyudnál is így lehet :)
2014. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt megtudnátok még mondani nekem, hogy kb mennyi idő míg eltűnik?
2014. jún. 10. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
huu jó rég volt, de ha jól rémlik kb 1, 1.5 hónap után, de mondom majdnem akkora volt mint az öklöm :/
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

áhh :/

Pedig reméltem 1-2 hét alatt eltűnik. Nálunk is elég nagy, bár a testtömeg nem tudom mennyire játszik közre. Ha hozzáérek, megnyomom nem fáj neki meg semmi. :)

2014. jún. 10. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
enyém is pici, tacsi keverék max 10 kg :) de lehet nálatok hamarabb eltűnik, csörgesd meg a dokit és kérdezd rá :)
2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!