Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 órát kell utaznom 2 kutyával...

2 órát kell utaznom 2 kutyával reggel 6-kor indulok. De csak ponyvás utánfutóval tudom vinni őket. Vélemény?

Figyelt kérdés
Hátul nyitva van, van rajta szellőző és voltam benne 30 perc autókázás után tűző napon és szerintem hidegebb volt bent mint kint. Máshogy nem tudom megoldani. Többször megállunk út közben szellőztetni és kiengedni őket + vizet adni nekik. Megérkezéskor azonnal kiszállnak és kb. 5 órát kint leszünk árnyékos helyen.
2014. jún. 11. 10:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Autóval nem lenne gond, csak kicsi és nem férnek bele.
2014. jún. 11. 13:14
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja és ne törpe schnauzerra gondoljatok, hanem 50 kg bernáthegyikre.
2014. jún. 11. 13:14
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sokan csináltatnak ügyes ezermesterrel pl fából, vagy fémből szállító ketreceket. Vagy, ha te is ügyeskezű vagy, csinálhatsz. Netről lehet koppintani ötleteket.
2014. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Némi hulladék vasanyag, egy hegesztőtrafó és kész a ketrec az utánfutóra. (Már ha rendszeresen szeretnéd szállítani őket.)
2014. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
egye-fene, vonatkoztassunk el attól, hogy a ponyva alatt ilyen meleg időben szauna tud kialakulni - amit a bernáthegyik híresen rosszul viselnek, de ezek az utánfutók ráadásul baromira UGRÁLNAK! szerencsétlen kutyák a plafonig fognak pattogni, még akkor is, ha 30km/h-val mész. nagyon durván döcög, mert semmi rugózása nincs, ugyanis nem állatok szállítására van kitalálva! vannak spéci kutyás utánfutók, de hidd el, azok nem abban különböznek, hogy box van rájuk építve, a rugózásuk is sokkal-sokkal jobb. két bernáthegyi elfér a hátsó ülésen, és bár úgy is tilos őket szállítani a kresz szerint, legalább nem lesznek kitéve az ugráló pokolnak 2 órán keresztül.
2014. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsónak teljesen igaza van. Az utánfutót kb. 500 kg vagy nagyobb terhelésre méretezték, a kutya se ülni, se állni se feküdni nem tudna rajta, mert a legkisebb út egyenetlenség is odébb repítené.
2014. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Remélem valaki meglát és rádhívja a zsarukat, mert 1: balesetveszélyes, amire készülsz, 2: a kutyáknak egy rémálom. Nem tudom észrevetted-e, de az utánfutónak nem tartozéka a felfüggesztés....
2014. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hívja, de eddig soha nem volt még belőle probléma, pedig meg is állítottak vele ... Csak az hidegben volt.
2014. jún. 12. 19:29
 19/19 anonim ***** válasza:
88%

ha csak önnyugtatásért jöttél, akkor tőlem biztosan nem kapod meg.

ha tanácsért, akkor megírtam: NE TEDD! hőguta, szétrázódnak, megsérülhetnek, olyan stresszben lehet részük, amit biztos nem kívánnál nekik.

2014. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!