Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vegyek reggel a kisboltba...

Mit vegyek reggel a kisboltba ha csak onnan tudok suliba kaját vinni?

Figyelt kérdés

Reggel iskola előtt anyával mindig bemegyünk a kisboltba ahol vesz magának is és nekem is kaját amit suliba elviszek.

Itthon reggelizek általában szendvicset meg egy tejes kávét.

Viszont iskolába nem bírom ki hogy ne egyek akár többször is , mert éhes vagyok. Szóval mit vehetnék reggel a boltba amit elviszek?

Az a baj hogy szeretek enni, viszont fogynom is kéne 160 cm 55 kg. Általában heti 2-3 edzésem van.(küzdősport) És heti 2-3x futok kb. fél órát. 16/L


2014. máj. 19. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod anyukának, hogy ezentúl suli után vásároltok! Vesztek húst,tojást, zöldséget,zabpelyhet stb. és este elkészítitek! Úgy, ahogy most én...
2014. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy van ahogy az első írta.
2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, úgy van, ahogy előttem is írták. Én mind sulinál mind melónál így csináltam/csinálom. Ez is egy életforma. (Nem a kész gyorsat, hanem az előre egészségeset vételezed. :))


22L

2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisboltos kaják sosem egészségesek.. főleg azok, amiket csak úgy helyben meg lehet enni. Az egészségért bizony tenni kell.


Botero, tudsz főznii? Örül az asszony. Mit kotyvasztasz? :D

2014. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csirkemell vegyes zöldséggel és basmati rizzsel ill. zabpelyhes tojáslepény.Tudok cifrábbakat is! :-)
2014. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyeneket is eszem. De viszont nekem nincs idő a konyhában tölteni fél napot. Örülök ha a boltba elmenni van időm:S
2014. máj. 19. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmmm, jól hangzik!


Kérdező, amit Botero is sorolt, az egyáltalán nem időigényes, hamar készen van, és finom.

Összepakolsz egy tepsibe husikat, zöldségeket és berakod a sütőbe.. néha átforgatod, rakhatsz közé szalonnát is...

2014. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!