Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyát éri...

Szerintetek melyik kutyát éri megvenni? ( rottweiler, tacskó, német juhász, labrador, Magyar vizsla

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 14:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem, a tacskótól halálra röhögi magát a betörő, majd nekirúgja a falnak, és viszi a plazmatévét a hifivel együtt...

Lehet, hogy felveri a környéket, de ezzel inkább idegesíti a szomszédokat, minthogy komolyan vegyék.

Annak a válaszolónak pedig, akinek a tacsesza ugatja, morogja az embereket: velem ne találkozz, mert spiccre veszem, ha megugat, netán nekem jön...

2014. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%
Hülyék vagytok, itt senki nem ért a tacsikhoz, senki nem találkozott még vele, csak 14/L :)
2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%

Azért jó szemetek vagytok ti is.

Attól,hogy 14 még érthet a kutyákhoz! Itt pont ti nem értetek mert a tacskó igenis alkalmas házőrzőnek! De tévedni emberi dolog s most ti tévedtetek..


Küldök linket olvassatok tudatlanok! :P


[link]


18/F

2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

A tacskó nem azért alkalmas házőrzőnek, mert szétmarcangolja a betörőt, hanem mert rendkívül jó jelzőkutya, valamint rendkívül bátor, neki megy bárminek.

6-os válaszoló: igenis neveletlen a kutyád. A saját területén kívül nem szabad harciasnak lennie. Nekem is tacskóm van, tudom miről beszélek.

2014. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
9%
A saját területén belül harcias az ISTENÉRT! S ha nem vettétek volna észre oda írtam hogy éber kutya s azért jó házőrzőnek!! Olvassatok már amielőtt elkezdtek ítélkezni!!!!! -.- Szánalom..
2014. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem házőrző, max. jelzőkutya lehet egy vadászkutya.

Ne nevettesd ki magad.

2014. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
És mellékesen: 14/L ne írj úgy, mintha 18/F lennél :)))
2014. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

14 éves létedre kicsit magadba szállhatnál, gyermekem, mielőtt egy számodra ismeretlen embert kezdesz el oltogatni. ;)

Tudod, nem csak idősebb, de okosabb is vagyok nálad. :)

Kicsi szívem, egy szóval nem írtad, hogy kerítésen belül ugat, hanem, hogy az utcán megugat mindenkit. Mielőtt pattogsz, előtte legalább tanulj meg érthetően fogalmazni.

2014. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
25%
Igen az udvarról ugatja az embereket akik mennek az úton..okosabb mi? -.-
2014. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt nem semmi tudással rendelkezem, amibe büszke is vagyok, másrészt nem kezdek el tök idegen embert szapulni, mint a h.lye gyerek. :)
2014. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!