Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik tudnak az elvárásaimnak...

Akik tudnak az elvárásaimnak megfelelő kutyafajtát azok írjanak! (? )

Figyelt kérdés

-csendes

-nyugodt

-lakásban egyedül(egy nyúllal)jól elvan 5-6 órát

-hipoallergén

-kis testű

-nem nagy a mozgásigénye



A válaszokat előre is köszi!

:D



2014. jún. 13. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Plüsskutya. Esetleg valami beteg, öreg törpeuszkár, mert azoknak hipoallergén a szőre és egész nap döglik, mert nem bír megmozdulni.
2014. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Plüss. Garantáltan megfelel az összes igényednek.
2014. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Minek neked kutya? Én ezekkel a feltételekkel egy Bettát ajánlok neked. Arra tényleg minden leírt megfelel!
2014. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz,úgyis jó ha nem az összes feltételnek!!
2014. jún. 13. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én németjuhászt mondanék neked ,arra csak a jól elvan a nyúllal felel meg,mert az biztos h azzal jól eljátszik majd!
2014. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Bichon Frisé, Máltai selyemkutya,
2014. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

mindkettő kis termetű, hipoallergén a szőrzetük, szerintem neveltetés kérdése, hogy hogy viszonyul a nyúlhoz és nincs túl nagy mozgásigényük.


7-es voltam

2014. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te leírtad hogy mit vársz el egy kutyától, na de TE mit tudsz majd nyújtani a kutyának?


Az uszkár hipoallergén, viszont neki a szőrét nyírni kell, hogy ápolt legyen.


De egyik kutya sem olyan, hogy gombnyomásra működik, NEKED kell megtanítanod, hogy mikor legyen csendben, mikor van játékidő, stb. Egy kölyökkutyától pedig az első évben ne várj "nyugodtságot". Akkor már inkább fogadj örökbe egy fiatal felnőtt kutyát.


Például itt nézelődj:

[link]

2014. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szóló is, leírta a lényeget.Hogy neked kell megtanítani hogy csened legyen, meg minden.Én egy angol cocker spánielt vennék.De neked inkább a menhelyet ajánlanám, ott találsz olyan kutyust ami neked kell.Meg persze nem is kerül százezrekbe.Pláne hogy nem szerettél bele egy fajtába se, így szerintem maradjon a menhely. :)
2014. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szurikáta85 válasza:
Shi-tzu
2014. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!