Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutya nem...

Mit csináljak ha a kutya nem hajlandó pórázon sétálni? 10 hetes de szeretném már rá szoktatni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

türelem, türelem és türelem

egy 10 hetes kutyus még pici, am meg vannak az oltásai? addig nem célszerű sétálni vinni

am egyszerű, ha elkezd húzni hátra arcot vágtok és csakazért se arra mentek, ha kell rengetegszer megcsináljátok vele, vigyetek nasit és ha szótfogad akkor jutalmazzátok

2014. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a " nem hajlandó"?
2014. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Megvannak már az oltásai?! Ha nincs, akkor ne vidd még sehova!
2014. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Túl kicsi még a világ meg túl nagy. Az ilyen kicsi kutyák mindig félnek a sétától. Nekem annó majdnem 2 hétbe telt, míg egyáltalán az utca végéig el tudunk vele menni, azt is csak úgy, hogy párommal ketten mentünk. Ha csak egyedül vittük, akkor még 2 méterre se jutottunk vele.
2014. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:17

Ez azért nem általános. Egy egészséges, érdeklődő kutyakölyök szinte nem tud betelni a külvilággal. A szagokkal, a mindig történik valami dolgokkal, stb.

2014. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap sétáltattak a házunknál egy kiskutyát és folyamatosan csak nyüszített, nem volt hajlandó menni, leült, húzta a gazdája. Szerintem az a kutyus egyszerűen betojt a sok szagtól, a sok ismeretlen dologtól, vagy elfáradt. Miután a gazdája megunta és felvette, egyből abbahagyta a nyüszítést. Szerintem még túl kicsi volt.
2014. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám 11 hetes és szépen sétál pórázon.Habár először neki is nagyon furcsa volt. csak egy helyben álltunk, falattal csalogattam magamhoz és megdicsértem ha jött. kis türelem kell hozzá és menni fog :)
2014. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 11 hetes, de most raktam rá először pórázt. Kicsit rágogatta (nem hagytam), ha meghúztam, akkor besatuzott de amint "meglengettem" előtte a jutifalatot már jött is. 3-4-szer állt meg, után már jött velem (persze nem láb mellett, de nem húzatta magát).

Legyél türelmes! Nem kell egy 10 hetesnek 5 perc után láb mellett menni.

Van olyan kutya, amelyik a nyakörvtől is sikítófrászt kap.

2014. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!