Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit tegyek a yorki-m fél...

Petra-zsebi kérdése:

SOS! Mit tegyek a yorki-m fél a sétálás közben?

Figyelt kérdés
amint felcsatolom ra a porazt elkezd remegni es behúzza a farkat. eleinte meg nyuszit is. 9honapos es azt hittem hogy majd megszokja es rahagytam az egeszet. de szinte minden nap megyunk setalni. szerintetek mit tegyek???????? a valaszokat elorre is nagyon szepen koszonom!!!:)

2014. jún. 15. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
66%
Megfogja szokni nekem is ezt csinálta a kiskutyám. Szerintem azért mert nem tuja mi fog történni és megijed mert még pici de majd egy idő után megszokja :)
2014. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors valaszt!:)
2014. jún. 15. 15:11
 3/21 anonim ***** válasza:
Hogyan sétálsz vele?
2014. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hat ezt igazabol nem tudom hogy erted:). hat ra rakom a hamot es a nyakorvet racsatolom es kimegyunk az utcara vagy parkba setalgatni:)
2014. jún. 15. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy pl lifttel mentek, vagy gyalog ki a házból?

Vagy családi házban laktok?

Az utcán hogyan viselkedik?

2014. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
csaladi hazban lakunk. kimegyunk az udvarra es mar akkor is fel az utcan meg plane:( neha elkezd nyusziteni de csak az elejen es behuzott farokkal jon felve mar vagy 4 honalja setaltatom szinte minden nap meg mindig ugyanezt csinalja:'(
2014. jún. 15. 15:48
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Az udvaron nem is szokott egyedül kint lenni? Ha megszokná a kinti helyzetet, könnyebb lenne az utcára vinni!

Vagy esetleg megijedt vmitől az utcán séta közben? Kellően szocializáltad? Hordtad emberek és kutyák közé?

2014. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
az udvaron szabadon rohangalhat de ott nincs baj ha nincs rakta a poraz de nelkulem nem volt meg kint. az emberekhez hozza van szoktatva es a kinti oregebb kutyankhoz is. az autotol es a motortol nem ijed meg.
2014. jún. 15. 16:17
 9/21 anonim ***** válasza:
A kezdetektől nálad van?
2014. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen.7 hetes koraban hoztuk el a tenyesztőtöl
2014. jún. 15. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!