Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk, ha rejtett...

Mit tegyünk, ha rejtett heréjű kutyussal történt meg a fedeztetés? Mire számíthatunk? Betegek lesznek az utódok?

Figyelt kérdés
Fedeztettük Bolognese kutyusunkat, és utólag kiderült, sajnos a kan kutyus rejtett heréjű...
2014. jún. 16. 19:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit vissza lehetne venni az arcból, mert itt te vagy az aki arra is képtelen, hogy saját erejéből tartsa el magát, és inkább a kutyájából csinál hasznot. Semmivel sem vagy jobb egy aljas, élősködő parazitánál te senkiházi
2014. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Kifogtuk:) Azért 5 alom után ilyen kijelentéssel "rendezni" a dolgot szaporítóra vall.


gratulálok, de legalább van (?) annyi eszed, hogy a kutyád ivartalanítod....

2014. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Én bocs h rosszul értelmeztem :) de kedvesen fogalmaztam és igy válaszol. Csak gratulálni tudok csezd szét nyugodtan a kutyádat meg a egy szép fajtát, de azért neked ál följebb hülyegyerek, csak a kutyádat sajnálom
2014. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ti azt se tudjátok merre vagytok arccal! Tudtok olvasni? Ja, vagy a szövegértés nem megy... Hm... :D

Mind a 3 alom rendben el lett ajándékozva ismerősöknek, mert gyönyörű kutyusok lettek, és képzeljétek, oltásokkal, vizsgálatokat elvégezve (akkor még chip nem volt kötelező) szóval nem kell aggódni, és főleg nem pofázni, mikor azt se tudjátok, mi hogy történt! :)

09:47es mindneki magából indul ki :) de képzeld, én tökéletesen el tudom tartani magam, te viszont hozzászólásod alapján egy sz.rdarab vagy, fingod sincs semmiről, szóval pont neked nem fogok most magyarázkodni, miért is történt ez a fedeztetés, elhordhatod magad innen,, viszlát :D

13:31es te milyen 5 alomról beszélsz? olvasgass tovább, ott van alatta a helyesbítés :) látod, inkább maradtál volna te is csendben :D

17:42es én meg téged sajnállak, hogy arra használod az oldalt, hogy kiélhesd magad és névtelenül oltogathass másokat... mert te ekkora menő vagy ;)

2014. jún. 17. 19:28
 25/36 A kérdező kommentje:
tegnapi 22:35öskének még üzenném, hogy az én 'általam legyártott kutyákra' biztos nem költött egy fillért sem és egy mp-et sem a drága idejéből, ugyanis mind a 3 alom szerető gazdihoz került :)
2014. jún. 17. 19:30
 26/36 anonim ***** válasza:
nem tudom feltünt-e de nem oltogatással kezdtem hanem tanácsot adtam, szépen, kereken, semmi bunkóság, és te így adod vissza, nem oltogatni járok ide mert "menő" hanem probálok segíteni, de mert te is egy ilyen iszonyatzseni ember vagy tedd csak úgy ahogy jónak látok, egyáltalán nem érdekel, de ha az embereknek más a véleményük mint neked nem kellene rögtön le*gatni, mert te olyan bazinagyon tudsz meg minden, és mivel nincs még mindig tenyésztői engedélyed még mindig agyba-főbe szaporítasz, nekem ez a véleményem, legyél boldog a kutyáiddal, és ha ilyenekert írsz ne csodálkozz ha egy épeszű ember így is válaszol vissza, tudod amit adsz azt kapod vissza :) szépestét
2014. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
És a mai napig rendszeresen látogatod őket és poénra tudod,hogy ott vannak a gazdiknál most is?Mind az összes kutya?
2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja nyilvan ingyen adtatok oket a baromi sok ismerosnek. Ne rohogtess mar. Es akkor en vagyok a bunko, mert ilyenkor azt mondod magadnak, hogy akar ingyen is adhattatok volna. De azert melyen belul te is erzed, hogy ez nem igaz. Az egyetlen kerdesre, miszerint MIERT kell szulnie, nem akarsz valaszolni..vajon miert? Kezdjuk ott, hogy ismeretlenekkel fedeztetsz. Gondolom, fizetsz is nekik ezert. Majd ezek utan, te ajandekba adod a kutyakat, mi? Hahaha tenyleg vicces vagy. Es tok veletlenul volt kb 18 kozeli ismerosod, aki pont akkor pont ilyen kutyat akart.
2014. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés:

( nem csesztetésből )

Össze lett egyeztetve a két törzskönyv?

2014. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

#29 gondolod a kérdező valaha is látott törzskönyvet közelről? Ne röhögtess már...

Teljesen hihető az is, hogy költesz a fedeztetésre, oltásokra, ellátásra, rezsire stb és után INGYEN ELAJÁNDÉKOZOD a kutyákat. Mindezt háromszor egymás után.

Visszakanyarodva a rejtett heréjű kanhoz, nem orvosi diploma kell ahhoz, hogy ezt te magad is kiszúrd egy kutyánál, hanem kettőig kell tudni számolni, és egy nagyon minimális biológia ismeret szükségeltetik hozzá.

Teljesen mindegy mit kapálózol itt, minden jobb érzésű ember szemében egy utolsó csótány maradsz, és még nagyon vissza fogod ezt kapni az élettől.

2014. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!