Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír a kiskutyám már egy...

Miért sír a kiskutyám már egy órája?

Figyelt kérdés

Vagy talán több is van, mint egy óra. 3 hete születtek , és a legkisebb már másfél órája egyfolytában bömböl. Hiába rohantam ki hozzá, hogy mi a baj, semmi nem látszik rajta, van hogy fél percre abbahagyja, aztán teli hangerővel még egyszer neki kezd.Amikor épp kiértem annyi láttam, hogy az anyja épp a fogai közt fogta, és akkor is bömbölt.De nem tudom, hogy mitől kezdte el. Ha így fogom akkor is vinnyog, ha úgy, akkor is. Harapást, sérülést nem látok rajta, mancsaira nem érzékeny, legalábbis nem vinnyogott egyiknél sem jobban,mint a többinél.Próbáltam neki egy kis tejet adni, máskor attól megnyugszanak, de most semmi hatása. A szívem megszakad a pici hangján, de közben a fejem is kezd megfájdulni, mi a fenét csináljak vele? Próbáltam külön tenni többiektől, aztán az anyjához raktam, aztán vissza a többiekhez. Tudom hogy most nem valószínű, hogy választ kapok, de talán mégis.

Bármi használható ötlet, hogy ne vinnyogjon, és rájöjjek mi baja lehet? Most utoljára egy helyben feküdt, a 8 testvére között, ő volt legfelül, és így is bömbölt, pedig sehol semmi nem nyomhatta..


Még valami: anyjuk kicsit bekattant mostanában, mert délelőtt is megharapta egy másik kölykét, azt pont a szeme sarkában kajálás közben. Vérzett is a pici szeme, ugyanígy bömbölt, de egy alvás után már nem is fájt neki.


Plusz egy harmadiknak teljesen begennyesedett a jobb szeme, jó nagy pukli lett a helyén,és amikor egy kicsit kamillás borogatással ápolgattam, rendesen ki is fakadt , de nem nyitja ki, és érzékeny neki. Valszeg ebben is az anyja a bűnös, mert előtte pont megfogott egy madarat, és lehet hogy utána "ápolgatta" a kicsit..Ez utóbbi más 3 napja aktuális.



2014. jún. 17. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha kellően erősek és képesek már a lábukon menni, elkezdheted a szárazra való szoktatást. Royal startert beáztatni abba a tápszerbe, amit kaptál. Olyan folyós tejbegrízszerűvel kezdeni. Hamar megtanulják kilefetyelni.
2014. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!