Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kutyát, szabályok?

Beonde kérdése:

Kaptam egy kutyát, szabályok?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy kutyát, Két éves. Segítenétek?

Leírnátok hogy mivel etetitek, hetente mennyi csontot, húst adtok neki, mennyi időt töltötök vele, mikor szoktátok fürdetni : hetente, havonta ... Előre köszi a válaszokat :)


2014. jún. 22. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Láncon ne tartsátok, mert az szenvedés a kutyusnak! Inkább engedjétek be!
2014. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9 es. Igen emberek számára lett előáztatva :D Csak csenek belőle a kutyusnak :P
2014. jún. 22. 14:05
 13/18 A kérdező kommentje:
Az én szüleim csak akkor engednék ha nem hullana a szőre és nem rágna meg semmit, és nem menne tönkre semmi. Főleg hogy mamával vagyunk.. Ő sosem engedné meg :(
2014. jún. 22. 14:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell rá tanítani, hogy ne rágjon meg semmit! Magától nem fogja tudni, mit szabad és mit nem!
2014. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ezt természetesen tudom :)

...... A szüleim semmilyen kutyát nem hajlandóak beengedni a lakásba a lagottón kívül :(

Meg még mindig fenn áll hogy hullatja a zőrét

2014. jún. 22. 14:35
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A puli amúgy pont nem hullajtja a szőrét...

Nem téged akarlak bántani, de ha minden bajuk van a szüleidnek ami egy kutyával jár, minek tartanak kutyát? Ez így neki nem élet. Az pedig, hogy megrágja a dolgokat vagy nem, nevelés kérdése. Ez olyan mintha valaki úgy szülne gyereket, hogy nem akar pelenkázni, nem akarja hogy a gyerek szétdobálja a dolgokat, vagy tönkretegyen valamit, ezért kirakja a sufniba. Az én mamám is olyan kultúrában nőtt föl, ahol láncon tartás volt a szokás, de mikor hozzánk költözött, akkor a kölyök kutyánk szabadon volt, bejárta hházba, és úgy megszokta, megszerette, hogy a végén állandóan az ölében volt. Próbáld meggyőzni a szüleid, hogy ez így nagyon nem jó a kutyának, nem értenek hozzá és tévhitek alapján ítélték ilyen sorsra a kutyust. Igenismeg lehet oldani, hogy egy kutya gond nélkül és harmóniában éljen együtt az emberrel.

2014. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
de miért kell láncon tartani?
2014. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 sippara ***** válasza:
75%
Minek kellett egyáltalán kutya? Rossz volt nézni az üres láncot?
2014. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!