Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szánkázik a kutyám?

Miért szánkázik a kutyám?

Figyelt kérdés
4 Éves ivartalanított szuka kutyánk,ma szánkázott.Nagyon megijedtem,rögtön oda rohantam és néztem a fenekét,nem-e jön ki valami,de semmi!5-6 hetente van féregtelenítve és van rajta bolhanyakörv is!Kertben tartott kutyus,aki nem érintkezik más állattal.Állatdokink szabin van,csak hétfőn lesz.Lehet,hogy férges?Ha igen mennyi az esélyünk,hogy elkaptuk?Segítsetek légyszi!
2014. jún. 22. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg férges, ez általában annak a jele, de hogy elkaphatátok e azt nem tudom
2014. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy férges, lehet, hogy a bűzmirigye van tele.
2014. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az 5-6 hetente féregtelenítés kissé sok. Ennyire azért nem kellene pánikolni a férgességtől.

Ha túl laza a széklete, lehet a bűzmirigye teli és a szánkázással üríti.

Ha sok szőre van, akkor valami beleragadthatott a végbele környékén.

2014. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó válaszoló!Az utóbbi pár napban valóban lazább a széklete,mert másik tápot kap!Nem hasmenés,de nem is az az igazi kemény kaki!Labrador/beagle keverék,így szőre nincs annyira sok,de dús,viszont a fenekén némi nedvességet láttam,ami kicsit nyálkás volt!Egészen kicsi mennyiségről beszélünk!
2014. jún. 22. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Bűzmirigy próbálok lesz! Vidd orvoshoz, ő pikkpakk kinyomja, semmi komoly. :-)
2014. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*próbálok = probléma
2014. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!