Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves emberek? Van egy...

Kovácsné T. Marianna kérdése:

Kedves emberek? Van egy labrador keverékem. Igaz kicsit el van kapatva, de reggelente (hajnalban, mikor megyek dolgozni 3/4 4-kor) mindig hisztizik. Lefekszik, meg sír, nem megy az utamból. Gázok jól működnek. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mennyit van sétáltava, foglalkozva vele? Volt szoktatva ahhoz, hogy egyedül legyen? Úgy értem, fokozatosan szoktatva.
2014. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is mint az első válaszoló ...foglalkozz többet eleget a kutyával ,vagy ha elmész otthonról adjál neki valami jutifalit (pl.háztartási keksz) vagy vegyél neki egy hatalmas rágócsontot ,azzal el lesz egy darabig! :)
2014. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, foglalkozom vele amennyit csak tudok,hiszen kicsi kora óta nevelem...azóta sem változott a munkarendem, nyáron 3/4 4-kor, télen 1/4 5-kor megyek el otthonról.Folyamatosan kapnak valamilyen jutalomfalatot,ha a tescoba járok, mindig veszek vagy 2-3csomaggal.A "körös mellett" lakunk, szoktuk levinni úszni, fésülöm a szőrét, amit nagyon imád...szóval nem tudom..ennyire hisztis nem voltam az utóbbi időben,hogy átvegye tőlem.
2014. jún. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!