Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kölyök vs Royal...

Németjuhász kölyök vs Royal Canin Maxi Junior?

Figyelt kérdés
Jól értelmezem a táp adagolását? A most 2 hónapos kan hosszuszőrű németjuhászom várható felnőttkori súlya kb 40 kg lesz, akkor ebből a tápból csak napi 294 grammot kell adnom neki? Ezt a durván 300 grammot elosztom 3 részre és így jön ki, hogy reggel 100gr délben 100gr és este 100gr-ot kell adnom neki? Értem én, hogy szuper prémium...de nem kevés ez a mennyiség szerintetek? A táp mellett mással is kell etetnem?

2014. jún. 23. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
De kevés és nem szuperprémium. Legalábbis nem egy hű de jó táp. Én inkább a josera kids-et ajánlom, mi rotit etettünk azzal, ill. a tenyésztő is azzal etet.
2014. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Maxit felesleges adnod. Nem maxi a kutyád fajtája. Ha 300 grammot ír, akkor annyit adj. Aztán látni fogod a kutyán, megfelelően fejlődik-e? Sovány-kövér ennyi adagtól.

A zsákon ajánlott adagok tájékoztató jellegűek.Az adott kutya formája dönti el, kevesebb, vagy több, vagy az ajánlott adag kell neki.

2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel jobb a Josera Kids a Royal caninnál?
2014. jún. 23. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az itt írogatók felvilágosultak a tápok összetevőjéről, és az általuk olvasott tesztek alapján a Royal szar.:))
2014. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tenyésztő RC-t adott a kutyámnak, én meg Josera Kids-et. Őszintén szólva nem vettem észre különbséget, hacsak azt nem, hogy a 3 hónapos amstaffomnak elég a 2 hónaposnak való mennyiség, gyönyörűen fejlődik.

Doki szerint is elég neki.

Egyébként meg kutyája válogatja. Nincs olyan táp, amelyik mindegyik kutyának kiváló.

2014. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!